Eveline Cosmetics

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Bius, az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Védelmi hatás: Az UVA és UVB szűrők,a béta-karotin, kakaó vaj hatékonyan védik az érzékeny bőrt a nap káros sugaraitól. A D-panthenol védi a bőrt a leégéstől és irritációtól.

Bőr öregedésgátló hatás: A likopen (paradicsom kivonat) és E vitamin meggátolják az idő előtti ráncok megjelenését a napsugarak hatására.

Hidratál és megőrzi a barnaságot: Az NMF komplex biztosítja a megfelelő hidratálást, a bőr rugalmasságát és meggátolja hámlását. A borostyán- és nádkivonat, a béta-karotin és juglon kiemelik a barnaság aranyló színét és biztosítják a hosszantartó barnaságot. A vízálló formula védelmet biztosít fürdőzés közben és után.

KT1980

2017. július 9.

Egy vacak termék! Senki ne vegye! 5-en voltunk bekenve vele, 5-en égtünk rommá miatta!!! Egyáltalán nem vízálló, ott úszott a krém mellettünk a vízben! Pedig frissen vásároltuk a terméket, nem járt le a szavatossága!!! Ha lehetne 0 pontot kapna

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Csicseri

2015. július 14.

Nekem az olyan az illata, hogy legszívesebben megenném. Szerintem nagyon jól kenhető, könnyedebb állagú krém, a fehér réteg kb. 5 perc alatt eltűnik. Érdekes, az illatos dolgokat nem nagyon bírom, de amikor az arcomra elfelejtettem elvinni a fényvédőt, és már szinte árnyékban is fájt a pofikámon a bőr az erős napsugárzástól, kockáztattam és bekentem vele az arcomat. Azt hittem, hogy 10 perc után viszketni, csípni fog az arcom, de láss csodát, annyira megnyugtatta, lecsillapította a fájdalmat, hogy nem akartam elhinni. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

nagyerika28

2015. június 7.

Ma teszteltem és nagyon elégedett vagyok.Vakítófehér bőrömet ma vittem elsőnek strandra,gondoltam piros leszek,mint a pipacs.Kétszer kentem be magam és nem pirosodtam.Gyönyörű barna már most a bőröm!Az illata tényleg borzalmas,de ez legyen a legnagyobb hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

Bogyóka

2013. augusztus 19.

Kaptuk kipróbáltuk....könnyen kenhető, hamar beszívódik, 5en voltunk nyaralni, egyikünknek sem jött be, olyan édeskés illata van, fejfájdító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

zsuzsuska

2013. április 4.

nekem ez nem jó.nehéz elkenni és egyszer belement véletlen a szemembe és azt hittem beszarok úgy fájt.tudom ez nem szempont,de egyébként sem csíptem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.