Eveline Cosmetics

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. február 5.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Testápolók

Az erősen gazdagított aktív összetevők receptúrájának köszönhetően gyorsan formázza az alakot. A termékben található Lipocell-Slim és az L-Karnitin, ami kizárólag a test formázás és feszesítés érdekében lett kidolgozva, gyorsítja a lebomlást hatásosan redukálva a bőr alatti zsírszövetet.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Picit hosszú idő alatt szívódik be, viszont nem hagy zsíros érzetet. A hűsítő érzés nagyon jó, viszont nem formáz és nem tünteti el a "narancsbőrt" (cellulitisz) viszont ha fogysz (nem a krémtől) akkor feszesíti a bőrt és nem lóg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

sailorluna

2018. szeptember 5.

nem vártam nagy hatást. jó kis növényi kivonatok és hidratálók vannak benne, a mentol is nagyon jól esik a mindig fáradt lábaimnak. nem hagy olajos érzetet, de kell neki idő a beszívódáshoz. kicsit feszesebb tőle a bőröm, ápol, és ennyi. az alakomat nem formázza, a cellulitiszt sem tudja eltüntetni. szóval nem tud többet, mint egy jó testápoló, és lehetnének szebb összetevői is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

KingDom

2018. június 12.

Kb 3 hete használom napi 2x, rendszeresen edzek és figyelek az étkezésre, nem fogyasztok cukrot stb és van változás a bőröm állapotán, hidratáltabb, feszesebb, de a mély szövetre nincs nyilván hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

kataferenc17

2018. március 26.

Bár csodát nem lehet várni az ehhez hasonló termékektől, de szeritem vannak ennél sokkal hasznosabb krémek is! Azt leszámítva, hogy kellemes a mentolos illata, és nagyon jól hűsít (mint a jégzselé), más pozitívumról nem tudok beszámolni, a narancsbőr eltávolításban nem sokat segített (semennyit).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Fruzsi

2017. július 11.

Annyit ér, mint halottnak a csók. Minden nap edzek, diétázok, és napi kétszer használom. Semmi nem látszik, semmit nem segített a narancsbőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

pomme

2016. november 24.

Majdnem az összes Eveline anticellulit testápolót kipóbáltam, és bátran kijelentem, hogy ez a legjobb! Nekem segít eltüntetni a narancsbőrt, de ami még (majdnem) ennél is jobb, hogy azonnal sokkal feszesebb és hidratáltabb lesz tőle a bőröm. Persze fürdés után felkenve gyakorlatilag megfagyok tőle, de inkább ez, mint az égetős verziók. Nem ragad és tényleg egész napon át gyönyörű tőle a bőröm.

Update: hidegebb időben is inkább ehhez nyúlok, mint az égetős verzióhoz. Azt vettem észre, hogy egész jó vízhajtó hatású. Nagyon ajánlom az olyan "tevéknek", mint én, akik egy-egy túlsózós nap végén +4 kilóval mennek aludni és majd' szétszakad a bőrük a felhalmozott víztől. Tudom, nem kell bűnözni és megenni egy nagy zacskó nachost :D de ha már így jártam, segít kicsit enyhíteni a feszülő érzést a lábaimban. Túlsúlyom igazából nincs, csak pár kilótól szeretnék megszabadulni, de szerintem tavaszra bikini-kompatibilis leszek ezzel a krémmel (ha befejezem a marékszámra sózabálást, mert persze diéta és mozgás mellett hat igazán, magában ne várjon tőle senki megváltást, akármennyire szépíti is a bőrképet).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Kremcica

2016. október 7.

A piros krémeket leváltva kipróbáltam a két zöldet: krémet és szérumot is. A szérum jobban beszívódott mint a krém. Hatásában nem olyan jó, mint piros társai. Nyáron kellemes hűsít és finom puha lett a bőröm, de semmi látványos változás. Max komoly mozgás, diéta, folyadék mellé ajánlanám plusz segítségnek. Egyébként inkább testápoló jellege van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Sifferk

2016. április 30.

Nekem nagyon tetszik az intenzív hűsítő érzés amit ad. Diéta mellett használom, és valószínűleg a kettő kombinációjaként de én már látok változást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

AligatorBaby

2016. február 9.

A thermosat télen ezt a fajtát nyáron használom. Már lassan egy éve használom ezt a két terméket, és én személyszerint meg vagyok vele elégedve, sokat javított a narancsbőrömön, már alig látható. Azonnali következtetéseket ne vonjatok le, mert tényleg, ahhoz, hogy hasson rendszeresen használni kell (nekem kb 2 tubus elfogyasztása után jött az eredmény) meg ugye mellette azért érdemes figyelni a folyadékbevitelre is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

kisenikoke

2015. szeptember 12.

Nagyon ratyi cucc.
Azonkívül hogy mentolos, semmi.
Még sosem volt ilyen jellegű termékem, de ez kuka.
Ráadásul egy pillanat alatt megromlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Nagyon ratyi cucc.
Azonkívül hogy mentolos, semmi.
Még sosem volt ilyen jellegű termékem, de ez kuka.
Ráadásul egy pillanat alatt megromlott.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Caffeine, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin

Ázsiai gázló, vagyis gotu kola. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élénkítő hatása miatt.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

Közismertebb nevén Q10-koenzim, mely megtalálható az emberi sejtben, és fontos szerepet játszik a sejtek energiatermelésében. A Q10-koenzim számos ételben is megtalálható: például halakban, kagylóban, spenótban és mogyoróban. A bőrre kenve hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő, valamint öregedésgátló tulajdonságokkal is bír. Szájon át bevéve is hasznos étrendkiegészítő antioxidáns és energizáló hatása miatt (ez utóbbi miatt reggel célszerű bevenni).

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Methylparaben i I ta I par 0 0