Best of Beauty 2019

Eveline Cosmetics

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. február 5.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1390 Ft

Az erősen gazdagított aktív összetevők receptúrájának köszönhetően gyorsan formázza az alakot. A termékben található Lipocell-Slim és az L-Karnitin, ami kizárólag a test formázás és feszesítés érdekében lett kidolgozva, gyorsítja a lebomlást hatásosan redukálva a bőr alatti zsírszövetet.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Picit hosszú idő alatt szívódik be, viszont nem hagy zsíros érzetet. A hűsítő érzés nagyon jó, viszont nem formáz és nem tünteti el a "narancsbőrt" (cellulitisz) viszont ha fogysz (nem a krémtől) akkor feszesíti a bőrt és nem lóg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

sailorluna

2018. szeptember 5.

nem vártam nagy hatást. jó kis növényi kivonatok és hidratálók vannak benne, a mentol is nagyon jól esik a mindig fáradt lábaimnak. nem hagy olajos érzetet, de kell neki idő a beszívódáshoz. kicsit feszesebb tőle a bőröm, ápol, és ennyi. az alakomat nem formázza, a cellulitiszt sem tudja eltüntetni. szóval nem tud többet, mint egy jó testápoló, és lehetnének szebb összetevői is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

KingDom

2018. június 12.

Kb 3 hete használom napi 2x, rendszeresen edzek és figyelek az étkezésre, nem fogyasztok cukrot stb és van változás a bőröm állapotán, hidratáltabb, feszesebb, de a mély szövetre nincs nyilván hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

kataferenc17

2018. március 26.

Bár csodát nem lehet várni az ehhez hasonló termékektől, de szeritem vannak ennél sokkal hasznosabb krémek is! Azt leszámítva, hogy kellemes a mentolos illata, és nagyon jól hűsít (mint a jégzselé), más pozitívumról nem tudok beszámolni, a narancsbőr eltávolításban nem sokat segített (semennyit).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Fruzsi

2017. július 11.

Annyit ér, mint halottnak a csók. Minden nap edzek, diétázok, és napi kétszer használom. Semmi nem látszik, semmit nem segített a narancsbőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

pomme

2016. november 24.

Majdnem az összes Eveline anticellulit testápolót kipóbáltam, és bátran kijelentem, hogy ez a legjobb! Nekem segít eltüntetni a narancsbőrt, de ami még (majdnem) ennél is jobb, hogy azonnal sokkal feszesebb és hidratáltabb lesz tőle a bőröm. Persze fürdés után felkenve gyakorlatilag megfagyok tőle, de inkább ez, mint az égetős verziók. Nem ragad és tényleg egész napon át gyönyörű tőle a bőröm.

Update: hidegebb időben is inkább ehhez nyúlok, mint az égetős verzióhoz. Azt vettem észre, hogy egész jó vízhajtó hatású. Nagyon ajánlom az olyan "tevéknek", mint én, akik egy-egy túlsózós nap végén +4 kilóval mennek aludni és majd' szétszakad a bőrük a felhalmozott víztől. Tudom, nem kell bűnözni és megenni egy nagy zacskó nachost :D de ha már így jártam, segít kicsit enyhíteni a feszülő érzést a lábaimban. Túlsúlyom igazából nincs, csak pár kilótól szeretnék megszabadulni, de szerintem tavaszra bikini-kompatibilis leszek ezzel a krémmel (ha befejezem a marékszámra sózabálást, mert persze diéta és mozgás mellett hat igazán, magában ne várjon tőle senki megváltást, akármennyire szépíti is a bőrképet).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Kremcica

2016. október 7.

A piros krémeket leváltva kipróbáltam a két zöldet: krémet és szérumot is. A szérum jobban beszívódott mint a krém. Hatásában nem olyan jó, mint piros társai. Nyáron kellemes hűsít és finom puha lett a bőröm, de semmi látványos változás. Max komoly mozgás, diéta, folyadék mellé ajánlanám plusz segítségnek. Egyébként inkább testápoló jellege van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Sifferk

2016. április 30.

Nekem nagyon tetszik az intenzív hűsítő érzés amit ad. Diéta mellett használom, és valószínűleg a kettő kombinációjaként de én már látok változást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

AligatorBaby

2016. február 9.

A thermosat télen ezt a fajtát nyáron használom. Már lassan egy éve használom ezt a két terméket, és én személyszerint meg vagyok vele elégedve, sokat javított a narancsbőrömön, már alig látható. Azonnali következtetéseket ne vonjatok le, mert tényleg, ahhoz, hogy hasson rendszeresen használni kell (nekem kb 2 tubus elfogyasztása után jött az eredmény) meg ugye mellette azért érdemes figyelni a folyadékbevitelre is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

kisenikoke

2015. szeptember 12.

Nagyon ratyi cucc.
Azonkívül hogy mentolos, semmi.
Még sosem volt ilyen jellegű termékem, de ez kuka.
Ráadásul egy pillanat alatt megromlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Nagyon ratyi cucc.
Azonkívül hogy mentolos, semmi.
Még sosem volt ilyen jellegű termékem, de ez kuka.
Ráadásul egy pillanat alatt megromlott.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.