Eyeko

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: GyongyiCsoban, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   $22
Kiszerelés:   0,4 ml

Az Eyeko legsötétebb fekete vízálló szemhéjtusa. WIDELASH tripeptidet tartalmaz, ami elősegíti a szempilla növekedését, dúsítását.

1500 Ft - Eyeko Black Magic Liquid Eyeliner
Ár: 1500 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost

Qwerty1234

2020. február 26.

Visszatértem : Hát már délben nem látszódott annyira erőteljesen a szememen. Kicsit fel is kenődött. Ennél olcsóbb és tényleg vízálló szemhéjtus már van. De a mindennapokra elhasználom, amiket kaptam, meg tetszik is, de nem venném meg. Nem lett tartós szerelem ://
-----------------------------------------
LF decemberi boxában sikerült hozzá jutnom. Technikai malőr, többet is kaptam belőle. Mindenki meg lett szórva :D
Tegnap este gondolkodtam miket csináljak ezekkel a termékekkel. Hát mondom én kipróbálom az egyiket. Nagy szemhéjtusos vagyok, imádom az összeset. Reggel felbontottam, furcsa volt, hogy ez a filces, mert ugyan imádom mindet, ezt magamtól nem vennék. Aztán a tapasztalatom, hogy egy mozdulattal meg tudtam húzni a kívánt formát, talán gyorsabban is vagy inkább magabiztosabban a toll szerű kiszerelés miatt, mint egy másikkal. (A többit is imádom)
A tartósságát még nem tudom, de ezt meg kellett osztanom :)
Vissza térek még írni róla :) Nekem eddig 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

-----------------------------------------
A tartósságát még nem tudom, de ezt meg kellett osztanom :)
Vissza térek még írni róla :) Nekem eddig 5 csillag

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bentonite 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.