Fa

Ár:   599 Ft és 899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   599 Ft és 899 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéd és ápoló tusfürdő a fehér gardénia illatával. Értékes méz kivonattal megóvja a bőrt a kiszáradástól és ellenállhatatlan, selymesen puha bőrérzetet nyújt.

v.alexandra27

2020. szeptember 21.

Jó illatú, kellemes vele a fürdés, szárító hatást nem vettem észre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Jó illatú, kellemes vele a fürdés, szárító hatást nem vettem észre

Glowycosmeticsblogspot

2018. szeptember 17.

Najó, ajándékba kaptam és annyira beleszerettem az illatába, hogy nekem ez 5 csillagos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

baba_girl_16

2018. szeptember 12.

Szeretem a Fa tusfürdőket, ez sem okozott csalódást. Kellemes, édes illata van. Nem szárítja a bőröm, viszont nagyon-nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Ophelia

2018. július 18.

Meglepő, mennyien ócsárolják a Fa márkát, de nekem egész sok termékük bejött, ez a tusi különösen, finom, tartós virágillata van, jól habzik, és kb csak annyira szárít, mint bármi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Denny

2018. április 29.

Szintén még Glamour napokon szereztem be, két másik illattal együtt. Hát egyen kutya, a három közül ez tetszik a legjobban. Egyszerűen fantasztikus az illata, mégis szolid és kellemes. Bár nem annyira intenzív, azért megmarad a bőrömön is egy ideig. Nagyon jól habzik, nem szárít, sőt még puhább is tőle a bőröm. Egyetlen hátránya, hogy hihetetlenül gyorsan fogy, de ennek ellenére biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Jeanette88

2018. április 17.

Elképesztően jó illata van, megfelelően habzik. Nem szárít. A FA termékcsaládban nehéz csalódnom. :) Ez is 5 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Anheszenamon

2018. április 16.

Isteni az illata, kellemes volt használni zuhanyzáskor. Krémes habot képez, igazán kellemes. Engem nem szárított, nem irritált, de nem is érzékeny a bőröm. Szerintem újra fogom vásárolni, ha elfogy a jelenlegi itthoni készlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Linuxo

2018. április 1.

Eszméletlen illata van!! Szépen felhabzott, gyengéd volt a bőrömhöz. Brutális hidegekben kezdtem el használni. Nagyon jól tette a dolgát: a Gliss Kur olajos termékcsaládját használtam a hajamra, testre ez a tusi és az Alverde testvajam... ez így tökéletes is volt az undorító mínusz 20 fokokban.
Egy hátránya volt ennek a tusfürdőnek-> elképesztő gyorsan fogyott. Nagyon vissza kellett fognom magamat, mert képes lettem volna magara locsolni egy hét alatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

nagyheni92

2018. március 5.

Soha többé! Alig 1,5 hete használom/-tam és az arcomon kiütések keletkeztek és a kezemet úgy kiszárította, hogy majdnem az egész bőröm elhalt a kézfejemen..... és ez tuti ettől a tusfürdőtől lett! Még szerencse, hogy időpontom volt a kozmetikusnál, jó nagyokat is nézett, hogy mi lett az arcommal! Szerintem akinek ugyanilyen érzékeny bőre van mint nekem, az inkább hagyja a boltban és vegyen egy minőségibb tusfürdőt! A saját káromon tanultam meg ezt és most várom, hogy gyógyuljon meg az arcom teljesen 😢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Verus1970

2018. február 20.

Nagyon finom az illata, megfelelően hidratál de nagyon híg, legalábbis az általam használt Nivea és Dove tusfördőkhöz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Honey, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)