Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2017. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A gazdag formula 7 ápoló összetevő segítségével akár 48 órán át hidratálja még  a száraz bőrt is.

szivecske

2015. május 30.

Dobozból szaglászva nagyon kellemes barackos illata van, viszont testre kenve ez már sokkal enyhébb és elég hamar el is illan. 33%-os Rossmann hétvégén sikerült belőle beszereznem egyet, gondoltam nyárra nagy kedvenc lesz. Iszonyatosan híg, már-már kifolyik a tenyeremből eloszlatás előtt, viszont szépen és gyorsan beszívódik. Hidratálni elég minimálisan hidratál, de most ezzel szemben nem ez volt a legfőbb elvárásom. Első használata után végülis szépen teljesített, kiváncsi vagyok hosszútávon hogyan működik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

piskótatészta

2014. június 1.

Mivel nagyon szeretem az őszibarack illatát,ezt a testápolót is szívesen használtam és mivel meg voltam elégedve a hatásával,a későbbiekben is veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

jizunew

2014. május 24.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve, bár a tusfürdő ugyanebből az illatból jobban bejön. Ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Csajszi26

2014. április 30.

Zseniális! imádom... az illata isteni, könnyen beszívódik de hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 30.

Zseniális! imádom... az illata isteni, könnyen beszívódik de hidratál!

barbiii_sz

2014. április 24.

Az illata szuper, finom barackos-krémes. Az állaga folyós, jól kenhető, nagyon jól hűsíti a bőrt és a hidratáló hatása is egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

feredith

2013. július 23.

Az illata addiktív, egészen tartós, kellemes, nyárias, gyümölcsös. Az állaga folyós, testápolótej, gyorsan fogy. Hidratáló hatása szerintem elegendő ebben a kánikulában, átlagos. Egynek elmegy, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

angeltear

2013. április 24.

Nekem bejön, jó kis testápoló! Nagyon finom illata van, ami jó sokáig érződik a bőrömön és emellett kellemesen hűsít is. A bőrömet sokkal feszesebbnek érzem ha ezt használom, nagyon jól hidratál. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

dius18

2013. február 20.

Én a húgomnál találkoztam vele,nagyon megtetszett az illata amit mai napig is imádok.Az állagával nekem nincs bajom..hidratál is, de valamiért csípi a bőröm.Nem tudom ez mi lehet mert nem vagyok érzékeny típus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

jesuisunchat

2012. november 23.

Ajándékba kaptam még régebben egy extra nagy kiszerelést belőle. Egyszerűen nem tudom elhasználni. Túl vizes, nem érzem a hatását fél óra múlva már... Plusz az illatától már forog a gyomrom. Testápolóból sokkal gazdagabb és jó illatú krémeket lehet kapni fele ennyiért szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

lubi

2012. november 5.

Én annyira nem szeretem ezt a testápolót :S Különösebb gond nincs vele, de az illatát már nem bírom magamon elviselni... valószínű azért, mert testápolónak én ezeket a "natur" tipikus "krém illatokat" kedvelem..Hidratáltságával nincsen kifogásom. Állaga kicsit híg, de hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Újra vásárolni nem fogom, és elhasználni se biztos, mert már vettem egy másikat, és mivel az is elég édeskés illatú, lehet veszek egy harmadikat is majd .. :$ Nem akarom annyira lepontozni, mert nekem tényleg csak az illatával volt gondom, ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Hydroxyethyl Urea, Urea, Ammonium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.