Fa

Ár:   199 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Alpheta, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Szappanok

7 tápláló összetevőt tartalmazó komplex-szel gazdagított formulája puha és sima bőr érzetet nyújt és gyengéden tisztít.

Laura19

2013. július 29.

Imádom a barackos dolgokat.
Ezért is vettem meg ezt. Nekem nem szárítja a kezem, sőt! Érezhetően puhább lesz tőle. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

Imádom a barackos dolgokat.

szeretlek

2013. június 12.

Furcsa, de imádtam használni, bár nem volt olyan átütő illata, de érzetre kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

aniko_farago

2013. április 1.

nagyon jó szappan nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

nagyon jó szappan nem szárít.

mili

2012. november 15.

Egy szappan a sok közül, ami teszi a dolgát, semmi extra nincs benne, de tisztít rendesen, csak az összetevői amik nem valami szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 15.

papupanni

2012. október 31.

Nekem az illata nem tetszett. :) Inkább tipikus szappan illata van, a sárgabarack alig érződik rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

maja54

2012. augusztus 4.

Nagyon szeretem. Jó illata van,ápol,tisztít. Minden amit egy szappannak kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Nagyon szeretem. Jó illata van,ápol,tisztít. Minden amit egy szappannak kell.

sztike

2012. július 14.

Én a pumpás változatát használom, és nagyon szeretem. Finom, nem művi barack illata van és az állaga is tökéletes. Az érzékeny bőrömet pedig tökéletesen ápolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Odil

2012. április 9.

Bár a tusfürdők és szappanok terén ultimate kalandornak bizonyultam (csak a Balea és a Fa termékei jöttek be ugyan, de közöttük is annyi illat és állag van, csak állok a polcok előtt, kapkodom a fejem a nózimmal, és húúúú *.....*), így nem mostanában venném újra, a száraz bőrömnek ás az illatérzékenységemnek tökéletes, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

szonja

2012. március 28.

Imádom ! Elárasztja a fiókomat az illata és puha lesz tőle az (arcbőröm) kezem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Pirosas színezék.