Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. május 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Fa Sensual & Oil a Fa első testápolási családja mandula, argán és marula olaj kombinációjával.

gyula1971

2018. november 26.

Nagyon jól hidratál,illata nem tolakodó,inkább kellemes. Már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 26.

Nagyon jól hidratál,illata nem tolakodó,inkább kellemes. Már nem kapható.

zdoreebaba

2016. július 31.

Fa testápolók terén eddig nem tudtam véleményt nyilvánítani, mert sosem vásároltam belőlük, amióta anyukám kipattogott a tusfürdőiktől. Ezt a terméket (400 ml-es) is egy kedves öreg nénitől kaptam ajándékba a segítségemért.
Számomra így nyáron túlságosan lezárja a bőrt, nem tud tőle levegőzni. Borzalmasan tömény, édeskés mandulaillata van, ami elképzelhető, hogy télen egyáltalán nem hátrány. Nyáron én nem bírom használni. Egyszer kentem fel, de mintha meg akartam volna fulladni, olyan szintem lezárta a bőrömet. Hidratálásra tökéletes, főleg száraz bőrűeknek tudom ajánlani. Egészen jól beszívódik, alig érezni utána ragacsosságot a bőrön.
Nagy valószínűséggel el fogom használni, de csak akkor ha beköszöntenek a fagyok. Addig is váltok egy könnyebb illatú és állagú testápolóra. Alapvetően nincs vele gond, de nem erre a fülledt, meleg időszakra való. Biztos vagyok benne, hogy télen be fog válni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 31.

sihaya

2016. január 8.

Az illata nekem kicsit túlságosan is édes, de felkenés után érdekes módon már nem olyan zavaró, csak krémezés közben. Ellenben elég jól beszívódik és jól hidratál így télen is. Az illatának a tusfürdő párjához valóban kevés köze van. Nem veszem újra, egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Korina2000

2015. február 8.

Nagyon hamar beszívódik a bőrömbe, jól hidratál és sokáig érződik az illata a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

heim.mesi

2015. január 3.

Szeretem az illatát és iszonyú hamar beszívódik.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

Szeretem az illatát és iszonyú hamar beszívódik.. :)

adri97323

2014. szeptember 25.

Finom édes illata van de néha kicsit sok
Hamar beszívja a bőr és az én nem túl száraz bőrömet megfelelően hidratálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Finom édes illata van de néha kicsit sok
Hamar beszívja a bőr és az én nem túl száraz bőrömet megfelelően hidratálja.

Berniii

2014. június 28.

Imádom, isteni illata van és szerintem megfelelően is hidratál. Igaz, hogy nekem nincs száraz bőröm, valamint naponta használok különböző testápolókat, de még így is azt mondom, hogy remek kis testápoló. 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

francais

2014. március 23.

Nem szívódik be, az illata meg pocsék, köze nincs a tusfürdős testvéréhez, igazi ócskaság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

cioccolata

2014. február 5.

Nem használom rendszeresen, úgyhogy csak az alkalomszerű használat alapján tudok véleményt mondani. Nagyon könnyű, lotion jellegű testápoló; viszonylag gyorsan beszívódik. Az összetevői szépek, alapvetően jól teljesít, de nekem télre a száraz bőrrészekre sajnos kevés, ezért csak négyest adhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

floracska6

2014. február 1.

Nagyon beleszerettem a boltban az illatába, kár hogy nem próbáltam ki a kezemen, mert bőrön egyáltalán nem ilyen illata van...Nem is marad meg, nem érzem hogy igazán ápolná a bőrömet. Olyan elmegy kategória, de a Dove-ok szerintem sokkal jobban, tehát legközelebb maradok a jól beváltnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Hydroxyethyl Urea, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Urea, Ammonium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.