Best of Beauty 2019

Fabulon

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2013. április 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A termék használata napozás után vagy általános testápolóként is ajánlott, minden bőrtípusra. Természetes hatóanyagai a körömvirág kivonat, a kollagén, a panthenol és mentol

• nyugtatják a bőrt
  • védik a kiszáradástól
  • hidratálják és regenerálják az igénybevett bőrt.

Zsuzsimano

2017. július 4.

Még sosem használtam kifejezetten napozás utáni krémet, de kicsit lepirultam, és ezért vettem egyet. Imádom!! Hamar beszívódik, nyugtat, hidratál, nagyon szuper. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

timity

2013. április 15.

Csúnya, felesleges összetevői ellenére, régebben nyaraláskor használtam. Valamelyik adalék még hatott is, és valóban nyugtatta a bőrömet. :) Nem egy drága termék, elég hamar felszívódik a bőrbe, és még kellemes illata is van. Sokáig érezhető a tipikus napozószeres termék illat , ráadásul puhának éreztem kenekedés után a bőröm. Nem venném újra, de amire kitalálták, arra bizony használ! Összetevői miatt -2pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Lisana

2012. július 10.

Egy nagyon csúnya leégésem után nagyon sokat használtam. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros nyomot és tényleg nyugtatja a bőrt. Azt hiszem, idén is ilyet fogok beszerezni.
Friss: Idén is sikerült egy picit megpirulni, és ismét nagyon jó szolgálatot tett. A folyósság ellen én annyit követtem el, hogy betettem a hűtőbe. Így talán kevésbé is folyik, továbbá még kellemesebb érzést nyújt a pirult bőrön =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Calipso

2012. július 7.

Kellemes, hamar felszívódik, az illata is jó.
Talán annyit tudnék felhozni ellene, hogy eléggé folyós, így sikerült összepötyögtetnem vele a padlót :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Kellemes, hamar felszívódik, az illata is jó.

zsuzsanna8papp

2012. július 4.

Imádom, az életemet mentette meg pár éve. Gólyatáborban egy TELJES napot töltöttünk a strandon: én szinte végig árnyékban feküdtem, alig voltam medencében, mégis estére kutyául leégtem. Szobatársaim nem győztek sajnálni. Másnap első dolgom volt a falu kb egyetlen kisboltjában valami hűsítőt venni. Csak ez volt, így ezt vettem meg. Nem bántam meg, kb 6 nap alatt elhasználtam és teljesen renbe jött a bőrőm. Hólyagok, hámlás alig volt, viszketést azonnal elmulasztja, a pirosság is viszonylag hamar elmúlik. Azóta csak ezt használom minden nyáron!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

roni94

2012. július 2.

Május elején kimentem a WTCC-re. Minden szép és jó volt, csak eléggé leégtem. Akkor én is bevetettem ezt, és egész hamar helyrejött a bőröm. Kellemesen hűsített és megnyugtatta a bőrömet. Az illatát is szeretem :) Szerintem érdemes kipróbálni, még akkor is, ha nem ég le az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Hidratálók: Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.