Faith In Nature

Ár:   1430 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tatus, Módosítva: 2014. április 17.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál

Ez a kellemes trópusi hangulatot idéző kondicionáló ananász, lime és mangó keveréke. Trópusi aromája, energiával tölt fel egész napra. Bio ananász és mangó kivonatot, illetve lime olajat tartalmaz.

Feketebarbi

2016. június 4.

Szerettem, a természetes balzsamok közül ez a legjobb, nincsen erōs illata, csak annyira gyümis hogy elfedje a bio kence szagot amiért plussz pont jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

Kisani

2015. február 5.

A samponjával együtt vettem meg, hosszú távon nagyon beváltak. Nem a legolcsóbb kategória, viszont nem is nagyon drága; mivel kevés is elég belőle, sokáig kitart (hátközépig érő hajra 2 hónapig használtam, pedig 2-3 naponta mosok hajat). Friss, egészséges hajkoronát eredményezett, és nagyon finom illatú! A hajam végét jól hidratálta; selymes és könnyen fésülhető lett, pedig nem tettem rá sokat. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Gina

2014. április 24.

Régóta használok FIN sampont és balzsamot. Eddig a legjobban a citrusosnak tetszett az illata, a többinek nekem túl erős hínár/iszap szaga volt (igaz másnapra elmúlik, de nem volt jó érzés lefeküdni hajmosás után) :)
Ennek a terméknek (citrusoson kívül) VÉGRE nagyon kellemes illata van :) Imádnivaló :)
Nem beszélve arról, hogy kibírom vele a 4-5 napot (vasárnap este mostam hajat, ma csütörtök van, de összefogva még a holnapi napot is kibírom, nem igénytelen!!!)

Mindenkinek ajánlom, akinek hamar zsírosodó, hosszú haja van :)

Táplálja, puhává teszi a hosszú egyenes hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Mindenkinek ajánlom, akinek hamar zsírosodó, hosszú haja van :)

Táplálja, puhává teszi a hosszú egyenes hajam :)

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!