Fancy

Ár:   359 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. december 17.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Testápolók

Természetes eredetű összetevőket tartalmazó,nem zsíros érzetű,könnyen beszívódó,friss illatú ápoló krém.A mandula-és kókuszolaj,valamint a shea vaj segítségével a bőr jóltáplált,finom,puha tapintású lesz.Folyamatosan ellenőrzött,garantált minőség.

Új összetevők,új illat.Parabén-és ásványiolaj mentes.

Kiszerelés:200 ml.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kingucii

2017. március 18.

Szeretem azokat a testápolókat, amiben természetes összetevők vannak.
A shea vajat, és aloe verát különösen favorizálom.
Meglepően kellemes textúrájú, finom illatú krém.
Az arcom kombinált típusú, nem zsírosította, a száraz területeket szépen ápolta.
Kézkrémnek használom többnyire, ugyanis hiába kenegettem eddig Baleával semmit sem segített, tovább szárította.
Ez a krém gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Puha tőle a bőröm.:)
Olcsó, de jó kategóriájú krém, ami sok márkásabb, drágább krémeket is lesöpör. ( mint a Garnier, Nivea, Balea.. Stb) Egyébként szerintem a Garnier túl van hypolva, nekem sosem szerette a bőröm.
5*.:)

UPDATE:
Sajnos lekell,hogy pontozzam,ugyanis pattikat okozott, szerintem a Butylphenyl Methylpropional-lal lesz gond.ugyanis az összetevőlista azt írja,hogy bőrirritáló, allergiát, bőrgyulladást okozhat. Nos, az én bőröm érzékeny az ilyenekre. Sajálom,mert jól hidratál.:( de így kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Szeretem azokat a testápolókat, amiben természetes összetevők vannak.
A shea vajat, és aloe verát különösen favorizálom.
Meglepően kellemes textúrájú, finom illatú krém.
Ez a krém gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Puha tőle a bőröm.:)
5*.:)

UPDATE:

Battike

2015. szeptember 20.

Már nincs az összetevők között a kókuszolaj, pálma van helyette :( Viszont a leírásban még ott van :( Ezért egyelőre 4 csillag.
Update: nem vagyok tőle elájulva. Mikor kókuszolajos volt, akkor lehet jobb volt, akkor sajnos még nem próbáltam. A leírás megtévesztő a termék hátulján (gondolom az újítás után a régi szöveget meghagyták és csak az összetevő listát cserélték le). Öregasszony illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Nagyon jó illata van,szépen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Nagyon jó illata van,szépen hidratál.

Bergamo1

2015. július 13.

Ez valami csodaszer! Terhesség miatt száraz a bőröm, és ez sajnos a sarkamon látszik leginkább. Pedikűrössel tanácskoztam nemrég, hogy mégis mit ajánl, mert sem a Balea foot termékek, sem az Avon footwork cuccok nem segítenek (planet spa shea-vajas izék sem). Csak legyintett ezekre, és ezt a krémet ajánlotta. Ami ugye azért döbbenet, mert kemény 360 Ft, talán 200 ml, tehát messze nem az az ár-kategória, mint a felsoroltak. És csodát tesz! Eleve, nagyon kellemes érzést ad a lábamnak már felkenve is, max.fél óra múlva már érezhetően puhább a bőröm, és nekem az illatával sincs semmi bajom. Máshová egyelőre még nem próbáltam, de szerintem más testrészen is ugyanilyen jó szolgáltatot fog tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

ZsofiKrem

2015. február 18.

Ez a testapolo krem szornyu, (azt mondjuk tegyuk hozza hogy ekcemas, nagyon szaraz borom van). Semmi hidratalas, es a szaga is borzaszto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

feketesheep

2015. január 20.

Többféle testápolót próbáltam már, de nem igazán váltak be, mert vagy lassan szívódtak be, vagy furcsa érzetet hagytak maguk után. Szerencsére ezzel nem volt ilyen problémám, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, tényleg ápolja is a kiszáradt bőrömet. Ráadásul olcsó is. Most vettem egy új tégellyel, nem is tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

siss

2014. augusztus 3.

Aug.03.
Elhasználtam már belőle vagy 6 tégellyel összesen,asszem a 7. van most megbontva.Közben kipróbáltam mást is,de biztos,hogy a későbbiekben is mindig lesz itthon,annyira bevált.Továbbra is kedvenc,még így a melegben is,mert nem ragadok tőle.

2014 január 23.

Kicsit elfeledett termék,pedig azért mert olcsó,ez egy teljesen jó kis testápoló.Megújult az összetétele,az illata.A régihez képest sokkal jobb az illata.Kényelmes használni a tégelyes megoldás miatt.Totálisan színig van pakolva cuccal,fóliával lezárva a tégely.Az illata jelenthet meglepetést,mert ugyebár nem tudjuk megszagolni vásárlás előtt.Egy könnyű,lágy állagú krém,ami baromi hamar beszívódik,soha nem ragadok tőle.Ha úgy adódik még öltözni is lehet utána simán,nem tapad rám a ruha egyáltalán.Az illata kellemes.Nagyon enyhén marad meg a bőrön,nem zavaró.Hidratálása nekem elég,nincs száraz bőröm egyáltalán.Mostanában szívesen nyúlok utána.Valami 360 ft-ba került,okés kis termék.
Újraveszem,mert nagyon megszerettem.Jelenleg ez a favorit testápoló nálam.
Ja,és annak ellenére,hogy shea vaj,mandulaolaj,kókuszolaj van benne,mégsem marad olajos,zsíros a bőröm,teljesen maradéktalanul beszívódik,nem fullad a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Aug.03.

2014 január 23.

Újraveszem,mert nagyon megszerettem.Jelenleg ez a favorit testápoló nálam.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Stearyl és cetyl sulfate keveréke. Elsősorban kókuszdióból származó detergens. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habképző, és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.