Fanola

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hippiesaur, Módosítva: 2021. január 19.

Kategória:   Samponok

Ideális festett, színezett vagy természetes sötét árnyaltú hajon. Megakadályozza a vörös és réz színárnyaltok kialakulását a hajon, megerősíti, ragyogóvá varázsolja a hajat. A hideg színpigmenteket (kék) tartalmazó formula ellensúlyozza a vörös és a réz tónusokat, fényesíti a haj teljes hosszát.

hippiesaur

2021. január 19.

A kb fél éve szőkített hajam elkezdett meleg tónusokat produkálni újabban, pedig rendszeresen használok azóta hamvasító sampont is, így erre a problémára kerestem valamilyen megoldást. Sok olvasgatást követően végül a kék samponok felé terelődtem, és rengeteg teszt megnézése után döntöttem a Fanola mellet, és mennyire jól! Először megmostam a hajamat egy sima samponnal, utána törölköző száraz hajra tettem a samponból, vártam 3 percet, kimostam, utána jött a pakolása újabb 3 percig. (Ha a samponozást nedves kézzel csináljuk és utána rögtön kezet mosunk, akkor nem marad kék a bőr, egyébként hajlamos lehet fogni) Már egy használatot követően eltüntette a meleg/narancsos tónusokat, de 2 használatot követően lett igazán szép, jeges szőke árnyalatú a hajam. A maszkjával együtt használtam, a kettő együtt annyira selymessé tette a hajamat a gyönyörű színe mellett, mintha a fodrásztól jöttem volna valamilyen terápiáról, egyszerűen varázslatosak! Remélem hosszú ideig a társam marad, és továbbra is ilyen jó élményeim maradnak vele kapcsolatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.