Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   20 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. december 5.

Kiszerelés:   20 ml és 200 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A habfürdők alapját a nagyon enyhe növényi alapú tenzid (kókuszolaj elszappanosítása és cukortenzid) képezi. Gyengéd, virágos habfürdő trópusi frangipani virággal, gyengéd vaníliával, ylang-ylanggal és frissítő citrommal kombinálva. 100% -ban természetes illóolajok.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tvylvis

2018. május 6.

Pont ugyanolyan, mint a márka többi öt habfürdője (a rózsás kivételével). Ugyanaz az illat, ugyanaz az állag. Szinte teljesen megegyező, kicsit maszkulin alapillat, rettentően hasonló. Hogy mitől "mosoly országa", nem tudom, ez kifejezetten egy erőteljes, férfias illat. Kiadós és tartós habot képez. Maga a termék nem rossz, ahogy azt már korábban leírtam a társainál. De tulajdonképpen egy az egyben ide másolhattam volna az eddigi véleményeim. Négy pontot akartam adni, de az illatok egyformasága miatt hármat kap. Meguntam a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid