Farmstay Hyaluronic UV Shield Sun Block Öregedésgátló Fényvédő Krém Hialuronsavval SPF50 PA+++

Farm Stay

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   70 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: KozmaNikolett2001, az összetevőket feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2022. október 24.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: The Box and Beauty, 3490 Ft

• Megbízható védelmet nyújt az UVA és UVB sugarak ellen;
  • SPF50+ PA+++ szűrőt tartalmaz a fényöregedés megelőzése érdekében;
  • Alacsony molekulaméretű hyaluronsavval dúsítva a bőr hidratálása és tonizálása érdekében
  • Segít megelőzni az öregségi foltok megjelenését;
  • Küzd a bőr kiszáradása ellen
  • Simítja a finom vonalakat és ráncokat;
  • Friss és ragyogó megjelenést kölcsönöz a bőrnek;
  • Könnyed állagú, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet

Ár: 3490 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lilla25385

2023. október 14.

Bár nem csodaszer, az ára miatt kap 5 csillagot, mivel nagyon megfizethető (egyenlőre). Amúgy a termék kifejezetten jő, hidratáló, kellemes állaga van, bár lehet néhány helyen púderezni kell utána. Smink szépen áll rajta, irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 14.

CandyCurses

2023. május 4.

Nagyon szuper. Könnyed, hamar beszívódik, nagyon szépen lehet rá sminkelni. Fehér csak ott marad, ahol véletlen nem kenem el rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 4.

annonori

2023. április 26.

Nagyon jó az ára, az tény. Először sokat szenvedtem vele, mert borzasztóan pergett az arcomról a sminkkel együtt, aztán ha rákentem jó adag primert, akkor egész kezelhető volt. Fehér réteget hagy. Most cseréltem le viszont a C vitaminos szérumomat (eddig a revox 20% C vitamin szérumját használtam), és rájöttem, hogy lehet, hogy ez volt a baj. Most, hogy a Mixa niacinamid-c vitamin glow krémet kenem alá, ez a probléma már nincs, nem pereg le darabokban, aminek nagyon örülök, mert alapvetően ez egy szuper termék, csak ez az egy bajom volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 26.

Dominika28

2023. április 24.

Nagyon jó spf és az ára is jó nem fogy el gyorsan, de nekem hagyott maga utan "fehérséget" bár szerintem egy kis Ido utan elmúlik, e miatt nem fogom lepontozni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 24.

MilkyWay

2023. április 18.

Nagyon nem javaslom azoknak, akik sok arcápolási terméket használnak mellette vagy sminkelni szeretnének rá, olyankor nagyon pereg/kukacososdik. Talán ha nem elkenni próbálom, hanem felütögetni a teáskanálnyi mennyiséget akkor tűrhetőbb. Amúgy ár-érték arányban nem rossz termék, tök szép a finishe, de az én rutinomba nem illett bele:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 18.

oszdaniella

2023. március 4.

Nem diszkógömb az arcom tőle, de ad mégis egy egészséges ragyogást. Hamar beszívódik, nem igazán hagy fehér réteget. Az igaz, hogy óvatosan kell alá rétegezni, mert hajlamos peregni. Nem pattogtam ki tőle, nem zsírosítja az arcom. Ár-érték arányban remek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 4.

henrietta0130

2023. február 19.

Á-érték arányt tekintve nagyon szuper fényvédő, kifejezetten szeretem, hogy nem kelt zsíros érzetet, hanem egy szép, dewy finisht hagy maga után. Ugyanakkor hátránya, hogy egyáltalán nem mindegy mit teszünk alá, mert hajlamos kukacosodni, illetve több részletben szükséges a felvitele, különben fehér réteget hagy hátra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 19.

tunderke0102

2023. február 16.

Kukacosodik, foltokban pereg le, és kényelmetlen érzés a bőrömön. Valószínűleg inkább száraz bőrűeknek való, mert az én kombinált bőröm T-vonalban úgy csillog tőle mint egy diszkogomb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 16.

j_mary

2023. február 12.

Már nem tudom hányadik darabot veszem, mert nagyon bevált. Ár érték arány tökéletes.
Nincs olyan fullasztó érzésem, mint a többi fényvédőnél. Csillogni, csillog de tudom mattitani púderrel, így az nem zavar. Sminkelni is lehet rá, nem mászik el az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 12.

zsaratnok

2022. november 28.

Még egy kicsit vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, de remélem, hogy hamarosan zöldágra tudunk verekedni egymással.

Rajtam hagy egy alig észrevehető fehér réteget, amiről nem mindig tudom eldönteni, hogy eltűnt-e vagy sem, de mivel elég világos az arcbőröm ezért ez nem észrevehető.

Vannak termékek, amikkel nem működik együtt és lepereg - pl. a márka egyik csiganyálkás kréme, ami szilikonokat tartalmaz és réteget képez, illetve a Pupa BB krémjével sem szeretik egymást. Önmagában nem pereg, szépen megmarad a bőrömön, természetes bőrfényt hagy maga után, és nem ragad és nem érezni, hogy bármi van a bőrömön.

Az egyetlen dolog, amit nem tudok hova tenni, hogy néha mintha “elmászna” és belemenne a szemembe, ilyenkor egy picit könnyezek, de nem csíp, nem viszket. Úgyhogy szemkörnyékre csak óvatosan használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Adenosine
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Ethylene Glycol, Niacinamide, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Niacinamide

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0