Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Farmasi Arcradír mélyen tisztítja a bőrt és megakadályozza a mitesszerek kialakulását. Különlegesen kifejlesztett formulájával regenerálja és hidratálja bőrét. Vigye fel az arcbőrre, várjon 20-30 percet, majd gyengéden dörzsölje le.

Sabinilla

2013. december 1.

Nekem a barackos változat van meg, de meg lennék nélküle biz' isten! :-) Csak úgy gondoltam, hogy mivel a Farmasi orchideás samponja bevált és az aloés fogkrémjük is, így ezzel a termékkel sem hibázhatok nagyot, de tévedtem. Maga az arcradír kellemes műbarack illatú, túlságosan folyékony állagú, mint egy arctej, és nagyon kevés radírozó szemcsét tartalmazz, bár lehet hogy ez szerencse, mert a darabok, nagyon durvák és élesek. Mindenesetre elhasználom, fürdés közben szoktam vhogy felapplikálni az arcomra, a folyékony anyagot szinte be is szívja a bőrön, húsz perc-negyedóra után átdörzsölöm, de a radírozó szemcséket tényleg úgy keresgélem az ujjaimmal, majd ha végre egyre rátalálok, azzal próbálom az egész területet végigradírozni :-). Elhasználom, mert allergiás reakciót nem váltott ki nálam, de soha többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 1.

Mirmur

2013. április 5.

Te jó ég, ezt így kell használni?! :-D Az enyémről már lekopott a magyar leírás, de az angol egy szóval sem említi, hogy várni kéne a lemosással. Én is normál arcradírként használtam, és szerintem annak elég pocsék. Túl nagyok a szemcsék, csak karcolják a bőrömet, de ténylegesen nem radíroznak. Csak akkor használtam, ha valamit csak úgy kenni akartam még magamra... Nagy nehezen elfogyott, mondanom sem kell, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

phoenix

2012. május 25.

2012. április 8.
"Rendes" arcradírnak szerintem kevés, én lemosónak használom. Benedvesítem az arcom, majd átdörzsölöm a krémmel a bőrömet, és elmosom. A feltöltés közben olvastam el először rendesen a leírást, lehet, hogy az utasításnak megfelelően alkalmazva jobban radíroz.
Elégedett vagyok a termékkel, nagyon kellemes érzés használni, az illata és az állaga is jó. Nem hiszek abban, hogy bármilyen kencefice meg tudná akadályozni a mitesszerek kialakulását, nyilván ez a termék sem csodaszer, de kordában tartja a kifényesedő, zsírosodásra hajlamos bőrömet. Mattít, ennek ellenére nem szárít. Nem tudok róla rosszat mondani. Ha valami változás történne, updatelek.

Update 2012. május 25.
Már a tubus végén járok, és módosítanám az értékelésem.
Az igaz, hogy használat után hihetetlen kellemes érzetű a bőr, de sajnos hosszútávú hatása nincsen, ezért levonok 2 csillagot. Mondjuk az igaz, hogy továbbra sem várok 20-30 percet a lemosással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

2012. április 8.

Update 2012. május 25.
Már a tubus végén járok, és módosítanám az értékelésem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak