Fendi

Ár:   7850 Ft, 10 800 Ft és 16 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   7850 Ft, 10 800 Ft és 16 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2014

Főbb illatjegyek: bergamott, sárga viola, borostyánkő

Fendi Furiosa EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 1200 Ft, 10 ml 2000 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

anita763

2020. augusztus 6.

Az üvege gyönyörű, viszont az illata nekem túl fűszeres és sajnos kevésbé tartós rajtam, lehet azért, mert melegebb időben próbáltam. Szerintem hidegebb időben hordható illat, de mivel azt már nem volt türelmem kivárni, így gyorsan elcseréltem. :) Azért adok neki öt csillagot, mert rendkívül dekoratív az üvege és a fűszerességével ellentétben nagyon finom illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

lauran

2020. május 6.

Nagyon jó áron jutottam hozzá, azt hiszem az üvege is megér ennyit: arany, de nem a giccs fajtából. Nagyon nehéz, élmény a kézben tartani. Az illat: nekem nem hoz semmi mérges nőt, sőt: nagyon simulékony illat, engem az Aqua Allegoria Flora Nymphea-ra és ennek mézességére emlékeztet. Elég sokéig ez a mézes oldal dominál rajtam, a kezdeti bergamott nagyon hamar eltűnik. A vége meg édes, finom,picit chai latte.
Hangulatában nagyon elegáns, amolyan olaszos sikk, bárhová el tudom képzelni, szerintem megállja a helyét szignatúr illatként is. Amolyan Mania, She Armani hangulat. Illatában más, de nekem hangulatában ezt az olaszos jolly joker illatvilágot juttatja eszembe. Nagyon tartós illat, szép, sikkes, nem giccses. Illatgardróbomba beköltözött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 6.

deluna

2019. július 11.

Sokáig nyomoztam utána, hogy megszagolhassam... ezért rendeltem egy testápolót a Notinóról. Beleszerelmesedtem. Nem tudom behatárolni, inkább savanykás vagy édes rajtam. Virágos kicsit csípős, szerintem szexis, elegáns illat. Nyárra is jó választás, nem fullasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

angelina69

2019. március 16.

Nagyon kettős érzéseket kelt bennem ez az illat. Az első fél óra annyira aromás, friss, erőteljes, rajtam kifejezetten férfias. Aztán, ahogy telik az idő, átfordul egy édeskés fás illatba. Ez már jobban tetszik. Amennyire erőteljes az eleje, a vége felé annyira bőrközelivé válik. Összességében nem az én illatvilágom, de megért pár próbát. Sajnos az unisex jellege miatt nem lopta be magát a szívembe. Napi használatra én el nem tudom képzelni, de biztosan van, akinek bejönne.Ha használnám, kizárólag ősszel tenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

Verona5

2018. május 16.

Ő is a fűszeres vonal, borsos indítással - ebben rejlik a "dühödt" megnevezés oka. Később virágosodik (sárga viola, gardénia, jázmin), majd a fás beütésű befejezés következik (guajakfa, borostyán, tömjén). Inkább a száraz, mint az édes vonal, nem mindenki szereti és nem mindenkinek áll jól. Nekem nagyon tetszik a mintából, de azért egyelőre a vételgyanús kategóriát nem érte el, mert annyi mással kell versenyeznie. :) A szillázsa nem túl nagy és irodabiztosnak is ítélem, miatta nem futnak el mellőled a kollégák. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

mikkamakka75

2018. május 12.

A többiekkel ellentètben rajtam ez az illat kicsit azèrt hozza a nevét. Ha nem is feltetlenül "dühös", de egy kicsit azért morcos.. 😀 Az eleje kimondottan savanykàs csípős a borssal és bergamottal, amire a viszonylag hamar színre lèpő tömjèn csak ràtesz egy lapàttal. Viràgok a hàttèrben, leszàradàsàban fűszeres fàs meleg illat, ami az èn bőrömön nagyban hasonlít a H. Duff cocobolo(?)fàs krèmes illatàhoz. Itt màr egy kicsit nyugodtabb, kedvesebb, mondhatni "anyaillat", de abbòl is inkàbb a tűzrőlpattant, karakàn, semmint a mindig mosolygòs, jòsàgos.
Nekem nagyon tetszik... röpke fèl òra kellett ahhoz, hogy az első pròbàbòl rendelès legyen.
Köszönöm Powys 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

Köszönöm Powys 😘

candee

2017. augusztus 17.

Nem szeretném senkinek elvenni a kedvét, de számomra 'egy a sok közül parfüm'. Kellemes illat, de semmi extra...és rólam ráadásul hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

absinth

2016. június 15.

Gerbaud jóvoltából jutottam hozzá egy szinte teljesen hiánytalan üveghez. Egyre jobban imádom, különleges és tartós illat. Ez biztos nem jön szembe velem az utcán. Erős az illata, de virágos, így nem vágja ki az irodában a kollégáknál a biztosítékot - a fűszeres, kicsit maszkulin Estée Lauder Sensuous Noir-nál volt ilyen probléma :) Bár a fragrantica szerint inkább őszi-téli és esti illat, én nappalra használom és minden évszakban, nagyon univerzális. Szeretek hozzá kicsit elegánsabban öltözni, egy lenge nyári maxiruhával vagy farmer/póló/balerina kombóval is abszolút viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

illatvarázs*

2014. október 8.

Az illatház megint szépet alkotott. Fendi, Asja, Theorema, Palazzo - ezek mind szép, egyedi illatok. Részemről a Fan di vonallal kicsit lecsúsztak, volt egy kis mélyrepülés (nem vészes, de nem találtam a családban túl kiemelkedő darabot), de most megint megdobogtatták a szívem. Ilyen illatot fújok magamra a 2014-es felhozatalból és még megnyugszom, hogy nincs elveszve a nagy "parfümkészítő szakma". Meleg, bársonyos és mégis van benne számomra valami zöldes érzés. Meghatározó az ámbrás, borostyános vonal. Van egy édes, aranyló, balzsamos, puha aromája, mellette felüti fejét a gardénia, amitől nagyon nőies és elegáns lesz az egész alkotás. Akik szeretik az egyedi, nem kaptafára készülő illatokat, szerintem nem fognak csalódni. Számomra igazi őszi illat. Sétálni a lehulló falevelekkel teli erdőben, - ezzel az illattal magunkon - ,és már minden kerek e világon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 8.