Fenjal

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kencéske, az összetevőket feltöltötte: rekcsi, Módosítva: 2013. május 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Kiszerelés: 200 ml

zoja

2018. június 2.

Az illata édeskés fenyős, a bőrön hosszan megmarad. Ha este fürdőzünk, másnap reggel még egyértelműen érzem. A hatása nagyon kellemes, a fürdés végeztével egy enyhe olajos réteg marad a bőrön, pont annyi ami egy testápolózásnak megfelel. Nem ragad, teljesen beszívódik, fantasztikus. Az illata meg ízlés kérdése. Ha mondjuk rózsás lenne, sűrűbben használnám. Tehát összegezve, a hatása szuper, az illata lehetne jobb, de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

stylo

2017. november 6.

Csúcsszuper!!!
Az illata is, meg ahogy selymessé teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Csúcsszuper!!!
Az illata is, meg ahogy selymessé teszi a bőröm.

renyxxx

2016. június 13.

Imádom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Imádom!!!

juditkaa70

2015. december 20.

Nagyon jó fürdőolaj,kellemes fennyő illat árasztja el a fürdőszobám! :) Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 20.

senskin

2015. június 30.

Egy nyereményjátékon nyertem egyszer egy csomó Fenjal terméket és ez közte volt. Nagyon kellemes, finom nőies olaj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Pöti

2013. május 12.

Én mindig Bécsben vettem Fenjal termékeket. Ott lehetett kapni olyat, amiben 4 kis kiszerelés volt különböző illatokkal... Nagyon szerettem őket, igazi élménnyé tették a fürdést..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

Marejke

2012. október 9.

isteni illata van, 82% olajat tartalmaz, igazi fürdőelixír, télen egynek nagyon megéri aki szeret munka után kádban lazítani. müllerben 1800 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

rozuska

2012. augusztus 24.

A véleményem megegyezik Kencéskével, még az Avonos párhuzam is megvan, amit már nem látok. Én is Müllerben veszem, de mintha a DM-ben is jelenne meg mostanában egy-egy Fenjal termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 24.

kencéske

2012. július 2.

Imádom!Nagyon jó télen átfagyva egy ilyen olajos vízben megfürdeni.A Fenjálnak ezt a fajtáját csak a Müllerben láttam ott szoktam venni.Illata olyan fenyős,leginkább az avon régi SSS zöld kupakos fürdőolajához tudnám hasonlítani ami már megszűnt.Megéri az árát,mert a fürdés után nem kell testápolózni,vékony réteget képez a bőrön.Hátránya,utána ki kell mosni a kádat.Nálam ez a termék csillagos ötös,nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.