Fenjal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2011. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Természetes édesmandula-olajat és sejtvédő E-vitamint tartalmazó, bőrbarát, dermatológiailag tesztelt, PH semleges testápoló. Védi és ápolja bőrének mikrocelláit, kisimítja bőrét hosszú ideig tartó védelmet biztosít. Klinikai vizsgálatok bizonyították a bőr magasabb szintű hidratáltságát és a ráncok mélységének jelentős csökkenését.

Kiszerelés: 200 vagy 400 ml

Glowycosmeticsblogspot

2018. november 26.

Legjobb drogériás testápoló! Hamar beszívódik! TÉNYLEG hidratál!
Még az ajkaim amivel az ajakápolók nem tudnak mit kezdeni, még azt is helyre rakja pár perc után!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Legjobb drogériás testápoló! Hamar beszívódik! TÉNYLEG hidratál!

mitzi01

2018. november 14.

Sok éve ismerem, kellemes illatú, könnyen beszívódó, jó bőrpuhító hatású testápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

SvLilla

2018. április 9.

Nagyon szeretem az illatát! Könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 9.

Nagyon szeretem az illatát! Könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet.

pinkprincess112

2018. február 23.

Legjobb testápoló, amit lehet kapni Magyarországon!:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Legjobb testápoló, amit lehet kapni Magyarországon!:D

shajni

2018. január 30.

A legjobb testápoló, az összes társával együtt. Egytől-egyig szuperek!!! Mindent tesz, amit tennie kell. Bársonyos, hidratált bőr, még másnap(!) is, könnyű felszívódás és kellemes illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

olisamsi

2017. augusztus 13.

Nagyon szeretem, mert nincs eros intenziv illata, gyorsan beszivodii es jol hidratal.
Sose gondoltam volna, hogy ez ennyire jo marka :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Sose gondoltam volna, hogy ez ennyire jo marka :D

Melanie77

2017. április 25.

Nagyon jó kis testápló, tartalmas, mélyen hidratál ellentétben az eddig használt Dove-val. Mintha lélegezne a bőröm utána.
A Müllerben vettem ezután is fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

A Müllerben vettem ezután is fogom.

Marcsi66

2016. augusztus 25.

Ha visszagondolok h régen,parfüm helyett is Fenjal-t használtam,ugyanis csak erre volt pénzem,és el voltam ájulva,szerelmes voltam az illatába,és olyan büszke voltam h nekem " ilyen luxus illatom van " Még most is helye van nálam,éppen tegnap vettem ebből,rögtön 2 flakont,1040 ft-ért,( 1 db.ára ).. nagyon finom illata,jól hidratál,gyorsan beszívódik,és egyáltalán nincs ragacsos érzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 25.

creammaniac

2013. november 18.

Isteni illatú, nagyon jól hidratáló testápoló!! Gyorsan beszívódik, kellemes érzést hagy a bőrön. Az egyik legjobb, amit idáig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Andy B

2013. május 12.

Régi kedvenc, imádom az illatát!!! Csak ajánlani tudom, mivel nem ragadós, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál. Számomra ilyen a tökéletes testápoló :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin