Fenty Beauty

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andzsella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   $18
Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Egész napos színintenzitás, súlytalan matt finish

Ultra vékony rúzs hosszan tartó, lágy matt hatással. 14 intenzív színben elérhető, amelyek minden bőrtónuson jól mutatnak.

Ár: 5000 ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Csak foxpost
Ár: 7500 , Eladó: dnesszi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Mezőkövesd vagy Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost bubis borítékban

quesadilla

2021. február 3.

Thicc árnyalat van meg, és egy gyönyörű szín. Nagyon sokáig elég, nyáron lesz 2 éve hogy megvan, és csak ezt használom, igaz nem mindennap. Pigmentált és tartós. Könnyen hordozható

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

petra14

2021. január 4.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, szerencsémre nincs olyan nagy színválasztéka, mert a saját kezemre kell csapnom mindig, ha a Sephoraban vagyok vagy online rendelek tőlük, valahogy az összes annyira jó, hogy akarom!
Nagyon kellemes, krémes a formula, ez nekem egy könnyen viselhető matt rúzs. Az evést-ivást nagyjából az állagához méltan bírja, nem csúszkál, de azért egy hamburger után frissítést igényel. Nekem Tiger Mami, Ma'damn és Candy Venom árnyalatokban vettem meg egyelőre, mindegyik nagyon szépen pigmentált, számomra megérte az árát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

Madi

2020. december 25.

Tiger Tini és Ma'damn árnyalatban vettem meg. Állagra krémesek, de épp csak annyira, hogy jól kenhető legyen, nem azok a könnyen maszatolós fajták. Mindkettő erősen pigmentált, szépen bemattul, tartós, ettem és ittam vele, nem mozdult el. Ennek ellenére szerintem túl vannak árazva, hiszen minőségre egy matt MAC rúzzsal vannak egy szinten, ugyanannyiba is kerül, de mennyiségre csak feleannyit kapunk.

A másik negatívum a sovány színválaszték és a csomagolás, ami szép, de nem praktikus, elég ingatag és maga a műanyag sem tűnik túl masszívnak. A rúzs elég vékony benne, félő, hogy sérülékenyebb is ezért, plusz mindkettő rúzs egyik oldala karcos lesz attól, hogy kitekerem. Sajnálatos, mivel magát a rúzst szeretném, de a csomagolás miatt szinte sosem használom őket.

A Ma'damn árnyalaton közben túladtam, pedig gyönyörű volt, de szerencsére szinte teljesen ugyanaz a szín, mint a MAC Russian Red, ami szintén megvan és sokkal szívesebben nyúlok hozzá. Most gőzerővel keresem a Tiger Tini ikertesóját is, egyelőre nem sok sikerrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

nocika113

2020. június 4.

Spanked és griselda árnyalatokban van meg, természetesen a spanked-et többet használom, szinte minden nap. Imádom, hihetetlenül tartós, a max eddig 13 óra volt mindenféle frissítés nélkül. én csak ajánlani tudom, hihetetlenül kényelmes és tartós viselet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

okroseva

2020. február 26.

Spanked árnyalatot használom. Első néhány próbálkozáskor elkeseredtem, mert magában hihetetlenül nem tartós, egy óra alatt lebeszélem a teljes színt. Ez a tapasztalat eléggé szembe ment az itteni véleményekkel. :( Aztán alákentem a mac prep+prime-ot, és EGÉSZ DÉLELŐTT fentmaradt, ez esetemben kb annyit tesz, a legtartósabb kombináció ever.
Fun fact: prep+prime barátunk a saját kis mac társait sem tartja rajtam ilyen rendületlenül.
A rúzzsal magában nem tudom, de ezzel a kettőssel maxi elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

A rúzzsal magában nem tudom, de ezzel a kettőssel maxi elégedett vagyok.

lndnmvlszl

2020. január 25.

Imadom! Thicc arnyalat van meg, es nagyon szep matt. Nem is erzem hogy rajtam van. Tartos, megeri az arat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem! Gyönyörű a színe, nagyon szép matt az állaga, ami anélkül marad a helyén órákon keresztül, hogy ragacsos, vagy nehéz lenne. Nem szárítja ki az ajkakat. Egyszer elfelejtettem hogy viselem, és egy egész ebédet végig ettem benne, a helyén maradt, nem hagyott cserben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

lizanagy

2019. augusztus 11.

Nekem két extrémebb szín van meg, a Candy Venom és a Tiger Tini. A formulát imádom, de nem hordok ilyen színeket a mindennapokban. Könnyű de mégis vastag pigmentált matt rúzs. Nem teljesen matt, de akkor nem is lenne ilyen krémes. És egy kis hintőporral teljesen mattá tehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Bzsofia35

2019. május 5.

szintén Spanked árnyalat, és csak alátámasztani tudom az előttem szólót, szuper krémes matt finish, sose szárít ! és ennek tetejében szerintem ez egy elég tartós rúzs ! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Norella

2018. május 8.

Nagyszerű rúzs !! SPANKED árnyalat van meg ami nagyon jól használható a mindennapokban !krémes viselet matt finisel , nem szárít !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.