Fenty Beauty

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andzsella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   $18
Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Egész napos színintenzitás, súlytalan matt finish

Ultra vékony rúzs hosszan tartó, lágy matt hatással. 14 intenzív színben elérhető, amelyek minden bőrtónuson jól mutatnak.

6500 Ft - Fenty Beauty Mattemoiselle Plush Matte Lipstick - Spanked
Ár: 6500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után
Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem! Gyönyörű a színe, nagyon szép matt az állaga, ami anélkül marad a helyén órákon keresztül, hogy ragacsos, vagy nehéz lenne. Nem szárítja ki az ajkakat. Egyszer elfelejtettem hogy viselem, és egy egész ebédet végig ettem benne, a helyén maradt, nem hagyott cserben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Madi

2019. szeptember 17.

Tiger Tini árnyalatban vettem meg, ez képek alapján egy élénk narancsos színnek tűnik, élőben viszont fényviszonyoktól függően főleg téglavörös. Kicsit sajnálom, mert olyat vártam, mint a hivatalos oldalon lévő képeken (ami sajnos csak erős fényviszonyok között jön ki), de közben tetszik is. Van egy kis retrós beütése. Állagra krémes, de épp csak annyira, hogy jól kenhető legyen, nem az a könnyen maszatolós fajta. Erősen pigmentált, szépen bemattul, tartós, ettem és ittam vele, nem mozdult el. Hat órán át viseltem, de nem szárította ki a számat. Ennek ellenére szerintem túl van árazva, hiszen minőségre egy matt MAC rúzzsal van egy szinten, ugyanannyiba is kerül, de mennyiségre csak feleannyit kapunk.
A másik negatívum a sovány színválaszték és a csomagolás, ami szép, de nem praktikus, kicsit ingatag és maga a műanyag sem tűnik túl masszívnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

lizanagy

2019. augusztus 11.

Nekem két extrémebb szín van meg, a Candy Venom és a Tiger Tini. A formulát imádom, de nem hordok ilyen színeket a mindennapokban. Könnyű de mégis vastag pigmentált matt rúzs. Nem teljesen matt, de akkor nem is lenne ilyen krémes. És egy kis hintőporral teljesen mattá tehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Bzsofia35

2019. május 5.

szintén Spanked árnyalat, és csak alátámasztani tudom az előttem szólót, szuper krémes matt finish, sose szárít ! és ennek tetejében szerintem ez egy elég tartós rúzs ! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Norella

2018. május 8.

Nagyszerű rúzs !! SPANKED árnyalat van meg ami nagyon jól használható a mindennapokban !krémes viselet matt finisel , nem szárít !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.