Best of Beauty 2019

Fenty Beauty

Ár:   $34   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: avealena, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $34
Lelőhely:   online külföldről

Lágy, matt hatású, hosszantartó alapozó. Rétegenként felépíthető, közepes fedéstől max fedésig. 40 féle árnyalatban kapható.

petra14

2019. június 18.

Nem rég váltottam dw-ről, amivel nagyon nem voltam megelégedve, szóval nagy reményeket fűztem hozzá, és hát megugrotta a lécet. Segített a Sephoraban a hölgy a szín kiválasztásával, első használatnál kicsit megijedtem a fehérségétől és az extra mattságától, de pár perc alatt nagyon szépen hozzásimult az arcomhoz. Szerintem könnyű eldolgozni, kevés elég belőle (nagyon tetszik a pumpája, hogy igazán kis mennyiséget is ki lehet nyerni belőle) és egész nap ugyanolyan marad az arcomon, pedig teszteltem 35 fokban és szakadó esőben, párával is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

bocika09

2019. június 9.

Estee L.alapozót használtam, de mivel az énekesnő a kedvencem muszáj volt kipróbálni az ő termékét:D nagyon könnyű textura, azonnal kell vele dolgozni, építhető, viszont lehelet vekonyan fed. Rengeteg szín van, nehéz kiválasztani a megfelelőt :D primer nélkül nem olyan jó, így megvettem hozza ezt is. Tartós, nincs maszk hatása. Oxidalodik. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Vanda234

2019. május 17.

Megtaláltam a tökéletes alapozót!!
teljesen elégedett vagyok vele imádom bár kell 1 el világosabb szín biztos hogy ennél a terméknél maradok

Beszereztem világosabb színben is és azt kell mondanom semmiret se váltanam le tökéletes a fedése könnyen eldolgozhato szépen mattit zsíros bőrűeknek egy állom és a sok kis pattimat is eltakarja és nem maszk hatású ami pozitívum nalam és a szin is tökéletes mindig vissza fogok rá térni ha törik ha szakad nagyon ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Megtaláltam a tökéletes alapozót!!

maradok

2019. április 23.

EL DW alapozót használtam ezelőtt, nehezen szántam rá magam a váltásra, de nem bántam meg. A Fenty Beauty valahogy simulékonyabb, könnyebb textúrájú, de a végeredmény mégis gyönyörű, homogén. Viselni kényelmes és sok-sok óra múlva is szép az összkép. A bőrhibákat egy rétegben is szépen elfedi. Megér minden forintot szerintem. Jó sok színben elérhető, úgyhogy édemes rászánni az időt a választásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

zsucci93

2019. április 17.

Mindenki ódákat zengett róla, így úgy éreztem muszáj kipróbálnom ezt az alapozót. A felvitel alatt kicsit megijedtem, mert rajtam brutálisan bemattult, aztán még jött a púder, mert tapasztalat mutatja, hogy másképp nem bíja a bőröm egy napon keresztül semmilyen alapozóval (nagyon zsíros vagyok, minden szétesik az arcomon). De nem telt bele egy óra, és hozzámelegedett az arcomhoz, átváltott egy semi matt finishre, ami nagyon szép természetes hatást adott a börömnek. Kevés kell belőle, mert szépen fed, és mindennel együtt a hatás nem olyan, mintha egy kiló vakolat lenne rajtam, hanem mintha alapból szép bőröm lenne. Egy negatívuma van: nehéz beszerezni jó áron. De ezért az alapozóért megéri a tortúra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Petraaa19

2019. április 6.

Sok alapozót próbáltam már de ez vált be a legjobban! Nem zsírosítja a bőrt és nem is szárítja. Tökéletes fedést biztosít egész napra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

bugeyes

2019. február 13.

Nekem eddig alapozók terén mindent visz! A zsíros bőrömnek megváltás, mert egy egész munkanapot kibír semi-matt finish-sel. Persze nekem a bőrtípusom miatt mindent fixálnom kell, de biztos, hogy az alapozó formulájának is köszönhető ez az eredmény. Egyáltalán nem maszkos, mégis szuperül fed. Amikor ecsettel viszem fel, elég belőle 1 pumpa! Nagyon szépen terül, ecsettel könnyen eldolgozható, és nagyon szépen eggyé válik a bőrrel. Blenderrel kicsit több kell belőle, illetve nem olyan természetes a végeredmény, és nekem azzal kicsit nehézkesebb az eldolgozása, azért mégiscsak egy gazdag, testes alapozóról beszélünk. Ami fontos, hogy nem ül meg a mosolyráncokban sem, nekem eddig ezt egy alapozó sem tudta hozni. Mivel tényleg zsíros a bőröm, nekem nincs száraz rész, amit ki tudna emelni, így erről nem tudok hitelesen nyilatkozni. Ami miatt még nagyon szeretem, hogy úgy matt, hogy mégis van egy egészséges fénye a bőrnek közben. Nekem eddig holy grail! :) A gazdag színskála különböző altónusokkal külön piros pont!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

vinetta

2019. február 4.

Nagyon természetes a finishe,szinte észrevehetetlen, hogy a bőrön van. Kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

svivko

2019. január 21.

Bevallom, ez az első "sztár kreálta" termék, aminél elhiszem, hogy a cég arca részt vett a termékpaletta megalkotásában, tesztelésében. Ez tényleg egy irtó jól sikerült alapozó zsíros / kombinált bőrre.
A fedése közepes - erős, mennyiségtől és rétegek számától függ. Nem lehet vele túlzásba esni, mert szép természetes a finishe, ha megtanuljuk a használatát. Mivel gyorsan szárad én a szivacsot csak egy végső, bőrtökéletesítő lépésként használnám.
A kedvenc módszerem a felvitelére az arctájéki felvitel, azaz az arcot lépésekben alapozom le, minimális alapozót felhasználva, Zoeva 102 ecsetével viszem fel.
Egész nap tart, nem áll össze a pórusokban DE! irtó nehéz online megtalálni a megfelelő árnyalatot, a színminták és egy csomó youtube-on töltött óra után azthittem a 220-as lesz nekem a tökéletes, végül a 170-180-as árnyalatok lettek A Tökéletes színeim. Oxidáció az van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Heni94

2019. január 7.

A legjobb alapozó, amit valaha használtam *.* Csodálatos a fedése, tartóssága és a választott szín is tökéletes a bőrömhöz. Még egy hosszú nap vagy egy buli után is szinte ugyanúgy nézek ki, mint amikor felvittem. A legnagyobb probléma, hogy nehéz beszerezni :( de abszolút újravevős termék *.*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.