Fenty Beauty

Ár:   $34   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: avealena, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $34
Lelőhely:   online külföldről

Lágy, matt hatású, hosszantartó alapozó. Rétegenként felépíthető, közepes fedéstől max fedésig. 40 féle árnyalatban kapható.

Ár: 9000 , Eladó: munyi91
Állapot: 3-4 pumpálásnyi hiányzik belőle, tovább nem kísérleteztem vele, Helyszín: Budapest, Biatorbágy, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 8000 Ft , Eladó: aliz_fekete
Állapot: Újszerű állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés személyes átvétel esetén készpénzben, postázás esetén átutalással.

Szelina03

2022. május 17.

Abszolút csodaszer, Milánóba vásároltam meg minden egyes nap használtam és fél évig elég volt. Az állaga eléggé folyékony de ahogy felkentem tokéletesre száradt. Alapot igényel mert nem egy zsíros alapozó. De ezen felül mindenkinek ajánlom aki ki szeretne próbálni egy drágább kategóriájú alapozót ami tényleg jó is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

szzsuzsi

2021. október 27.

A legjobb alapozó. A fedése tökéletes, akár egy réteg is bőven elég. Nem ül bele a ráncokba és rettentően tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

zsuska11

2021. augusztus 17.

Maximálisan elégedett vagyok a termékkel, tökéletesen fed egy vékony rétegben is, de akár építeni is lehet. Minimálisan kopik nap közben, sosem lesz vele a fejem diszkógömb, pedig T-vonalban zsírosodok. Első alkalommal 210-es színben vettem meg, utána a 200-ast rendeltem. Most a 185-öst várom, remélem nem lesz túl világos :) Nem keresgélek más alapozó után, számomra ő marad AZ ALAPOZÓ, amíg világ a világ :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Karolcsika

2021. március 20.

Legjobb alapozó, gyönyörű a fedése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Legjobb alapozó, gyönyörű a fedése.

katap

2021. február 14.

Itt vásároltam meg és milyen jól tettem! Számomra ez Az Alapozó! Száraz a bőröm, így tartottam tőle hogy nem fog beválni de tökéletes. Nem ül bele az apró ráncaimba, és tetszik hogy nem igényel különösebb púderezést. Biztosan újra fogom venni, nyáron lehet a hidratáló verzióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

csengenagy1

2021. január 21.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, könnyed, mégis szépen fed. Kellemes az illata, a nap végére fényesedik át minimálisan, ha a márka mattító primerét használom. Mindenki megtalálja a számára tökéletes színt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

aliz_fekete

2020. december 18.

Az eddigi legjobb alapozó, amit valaha használtam. 8 órás munkaidő után is szépen mutat az arcon, minimálisan fényesedik át. DE! azért a maszkos időszakot ez sem állja tökéletesen, a kritikus pontokon (orr, áll), ahol érintkezik a bőr a maszkkal, hajlamos kopni. Ott érdemes reggel erőteljesebben púderezni és fixálni. Viszont ha az alap körülményeket nézzük, tökéletesen funkcionál.

Még valami: ez az első alapozó, ami tökéletesen passzol a bőröm színével! Általánosságban, az oxidálódás miatt, a nap végére mindig elütöttek az alapozóim a reggeli állapottól, azonban ebből az alapozóból a 120-as árnyalat 8 óra múlva is 120-as árnyalat marad, nem sárgul/barnul be, nem szineződik el. Igaz, hogy szinte aranyárban adják, de annál tovább kitart. Én mindenképp ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

Anheszenamon

2020. október 29.

Egyik kedvenc alapozómmá lépett elő, pedig vakon vásároltam itt KM piactéren. Csodák csodájára a szín is tökéletesen passzol. Ez egy krémes, egyáltalán nem folyós alapozó. Ha nedves blenderrel viszem fel, akkor 2 pumpányi kell belőle, ami az egész arcomra elég, ecsettel 1,5 is elég. Nálam az is egy plusz pont, hogy nem kell öntögetni, pumpás kiszerelésű. Egyetlen dolog zavar a csomagolásában, méghozzá az, hogy nem látom, mennyi termék van még az üvegben. De kb. ez az egyetlen "negatívum" amit fel tudok hozni. A termék számomra tökéletes. Szépen mutat rajtam, a kombinált (nyáron zsíros) bőröm nem fénylik át tőle 1 óra alatt. Tartós, nap végére sem kopik meg látványosan. Nagyon sok színben lehet kapni, bárki megtalálhatja a bőrszínéhez passzoló árnyalatot. A Double Wear és a Catrice HD Liquid mellett erre az alapozóra tudom azt mondani, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

dorax

2020. október 18.

Online rendeltem a cseh sephoráról, és tartottam tőle, hogy nem lesz jó az árnyalat. A 120-as szint választottam, sajnos kicsit rózsaszines miután megszárad az arcomon, ezért sárgásabb altónusút fogok választani legközelebb, de mindenképpen újra fogom vásárolni. A matt alapozókat preferálom az alapvetően zsiros bőrömön, igy nem okozott csalódást. Még a maszkozás alatt is nagyon jól birja az alapozó, kevésbé olajodosik át a bőröm tőle, az illata pedig kifejezetten kellemes. Fedését tekintve nem egy lágy alapozó, de a bőrhibáim miatt nem is tudnék enyhe fedésűt használni, ezért hozta a várt szintet. Mindenképpen ki szeretném próbálni a fixáló púderrel és a korrektorral együtt, de magát az alapozót nagyon ajánlom a zsirosabb bőrüeknek, jó befektetés, hiszen sokáig birja - június óta használom napi szinten és még mindig nem fogyott el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

Legadema

2020. szeptember 28.

Nagyon örültem neki, amikor megkaptam ajándékba. Tudtam, hogy elsősorban zsiros és kombinált bőrre tervezték, de annyi jó véleményt hallottam róla.
Nekem a fedése közepes akár 1 akár 2 rétegben viszem fel.
Nem extra matt, úgyhogy nem emeli ki a száraz részeket. Az állaga krémes, de gyorsan kell vele dolgozni mert elég hamar szárad.
Amikor ezt használom a végeredmény szép szép, de semmi olyan amitől szerelembe esnék.
Szerintem ez egy megbízható alapozó, de azért van nála jobb ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Nekem a fedése közepes akár 1 akár 2 rétegben viszem fel.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.