Fenty Beauty

Ár:   $34   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: avealena, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $34
Lelőhely:   online külföldről

Lágy, matt hatású, hosszantartó alapozó. Rétegenként felépíthető, közepes fedéstől max fedésig. 40 féle árnyalatban kapható.

Ár: 10000Ft , Eladó: Marietta029
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel
KERESEM!! Fenty Beauty Pro Filt'r 150 Alapozot
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: eysan023
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: -
Lencseee

2020. január 27.

Imadom. Egesz nap tart, nem kenodik, nem fenylik at, jol tartja a pirositot, pudert, highlightert, nem ul bele a rancaimba. Szerelembe estem vele🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

feher89

2020. január 7.

Kiváló fedésű alapozó, maszkos hatás nélkül. Érdemes együtt használni a Profilt’r Instant retouch prommerrel, úgy még szebb fedést eredményez. Száraz vagy kombinált bőrtípusra viszont inkább a másik fajtát ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt az alapozót, mert gyönyörűen illeszkedik a 120-as árnyalat a bőrszínemhez, de sajnos nagyon nem szerette a bőröm. Minden szárazabb területet nagyon markánsan kiemelt, az orrom körülről pedig egy pár óra után lefolyt. Tudom hogy sok mindenki szereti, valószínűleg az én bőrömmel nem kompatibilis. Egyébként nekem sajnos nagyon cakey lett és beleült a pórusaimba is. Nagyon gyorsan kell vele dolgozni, mert rekord idő alatt szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

nellik

2019. november 20.

Ez az alapozó tökéletes a bőrömre!
Porcelános hatás garantált.
Használtam már jó pár alapozót, de ezt imádom a legjobban.
Közepes/erős fedésű, könnyen építhető. Púderrel fixálom, max. egyszer újrapúderezem.
Tényleg hamar szárad, de ehhez könnyű hozzászokni szerintem.
(egyébként a findation.com-os árnyalat tökéletesen passzol rám )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Ez az alapozó tökéletes a bőrömre!
Porcelános hatás garantált.
Használtam már jó pár alapozót, de ezt imádom a legjobban.
Tényleg hamar szárad, de ehhez könnyű hozzászokni szerintem.
(egyébként a findation.com-os árnyalat tökéletesen passzol rám )

ureka

2019. november 4.

Párizsi sephorába vettem meg nyáron,akkor a színe amit választottam kicsit világos volt,de így mostanra tökéletes.Gyorsan kell vele dolgozni mert hamar szárad,én blenderrel szoktam eldolgozni.Nagyon szép matt a finishe,magas fedése van mégis természetesen hat a bőrön.Sokáig bírja a zsíros bőrömön viszont azért egyszer a nap folyamán átmegyek mégegyszer rajta púderrel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

Klau16

2019. október 29.

A milánói Sephorában az eladó választotta ki a színemet a 185-öst. Pont megfelelő. Zsíros bőröm van. A púderjével együtt használom. 4-5 óra után azonban még így is átfénylik egy melegebb napon. De ettol függetlenül nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

kamillasynchro

2019. október 27.

Sokáig gondolkoztam, hogy milyen alapozót vegyek, de nagyon jól döntöttem. Az én bőrömre tökéletes a fedése, nagyon szép a finish-e, természetesen hat, nem lesz cakey. Felvitel előtt megfelelően hidratálni kell a bőrt, akkor sokkal szebben eldolgozható lesz. Nagyon tartós, egész napi viselés után vagy egy átbulizott éjszaka után sem mozdul meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

doraorsolya

2019. október 10.

Már másfél hónapja ismerkedek ezzel a rendkívül komplikált alapozóval, és nagyon vegyesek a véleményeim.
Még sose volt olyan alapozóm, aminél ilyen gyors tempóban kell dolgozni mint ennél, mert hihetetlenül gyorsan szárad és oxidálódik a bőrön. Egy átlagos mennyiségben felkenve tényleg nem ad közel se maximális fedést. Építeni lehet a terméket, de a gyors száradás ebben nem ad nagy segítséget.
Másik oldalról viszont nagyon szép a bőrömön, igazán mattra szárad, nagyon kényelmes érzés a bőröm, és még az alapozó oxidált színes is passzol a bőrömhöz hála a berlini Sephora egyik dolgozójának.
Mivel nem kapható Magyarországon, nem biztos, hogy újra megvenném. Ha rendelnék alapozót, a Too Faced Born This Wayt rendelném..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

katapal91

2019. szeptember 22.

Csak ezért az alapozóért mentem a Sephorába, két árnyalat (170 és 200) keveréke lett tökéletes az NW20-as bőrömre. Nagyon akartam szeretni, de a túl matt finis miatt nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Madi

2019. szeptember 8.

Mindenek előtt hatalmas taps jár Ririnek, amiért 50, azaz ötven (!) árnyalatban kapható az alapozó, vagyis nagy eséllyel talál mindenki hozzá passzoló színt, legyen a bőre extrém világos vagy szinte fekete.

Jómagam a legvilágosabb, 100-as árnyalatot választottam, gondoltam, ezzel nem lőhetek mellé. Bár egy leheletnyivel világosabb, mint a Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless alapozójának a bőrömhöz passzoló, Alabaster névre hallgató árnyalata, ez sem ütött el és nem is lett túl világos. Természetes- és lámpafénynél is teljesen természetesnek tűnik, szinte egybeolvad a nyakam és mellkasom színével. Pont jó.

A textúrája kellemes, szépen fed és mondhatni mattra szárad, púder nélkül egy pici természetes bőrfénye marad azért. Pehelykönnyű, száradás után is alig érezni, hogy van valami a bőrön, nem húzódik, nem lesz maszkos. Egy hátránya van, brutálisan gyorsan köt, kezdőknek ez problémát jelenthet, de talán még haladóknak is. (De ha ecset helyett beautyblenderrel használod, kisebb a bukta esélye.)
Tartóssága szuper, nem oxidálódik, nem hajlamos beülni a ráncokba, ellenben az arc szárazabb részeit érdemes valami gazdagabb krémmel aláhidratálni, hogy a nap végére is szép maradjon az összkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.