Fenty Beauty

Ár:   $34   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: avealena, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $34
Lelőhely:   online külföldről

Lágy, matt hatású, hosszantartó alapozó. Rétegenként felépíthető, közepes fedéstől max fedésig. 40 féle árnyalatban kapható.

Ár: 10000Ft , Eladó: Marietta029
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 8000 , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: 1-2x próbált, Helyszín: Komárom, fizetés: Fizetés előre utalással, postázással (POSTA AZ ÁRBAN)

Anheszenamon

2020. október 29.

Egyik kedvenc alapozómmá lépett elő, pedig vakon vásároltam itt KM piactéren. Csodák csodájára a szín is tökéletesen passzol. Ez egy krémes, egyáltalán nem folyós alapozó. Ha nedves blenderrel viszem fel, akkor 2 pumpányi kell belőle, ami az egész arcomra elég, ecsettel 1,5 is elég. Nálam az is egy plusz pont, hogy nem kell öntögetni, pumpás kiszerelésű. Egyetlen dolog zavar a csomagolásában, méghozzá az, hogy nem látom, mennyi termék van még az üvegben. De kb. ez az egyetlen "negatívum" amit fel tudok hozni. A termék számomra tökéletes. Szépen mutat rajtam, a kombinált (nyáron zsíros) bőröm nem fénylik át tőle 1 óra alatt. Tartós, nap végére sem kopik meg látványosan. Nagyon sok színben lehet kapni, bárki megtalálhatja a bőrszínéhez passzoló árnyalatot. A Double Wear és a Catrice HD Liquid mellett erre az alapozóra tudom azt mondani, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

dorax

2020. október 18.

Online rendeltem a cseh sephoráról, és tartottam tőle, hogy nem lesz jó az árnyalat. A 120-as szint választottam, sajnos kicsit rózsaszines miután megszárad az arcomon, ezért sárgásabb altónusút fogok választani legközelebb, de mindenképpen újra fogom vásárolni. A matt alapozókat preferálom az alapvetően zsiros bőrömön, igy nem okozott csalódást. Még a maszkozás alatt is nagyon jól birja az alapozó, kevésbé olajodosik át a bőröm tőle, az illata pedig kifejezetten kellemes. Fedését tekintve nem egy lágy alapozó, de a bőrhibáim miatt nem is tudnék enyhe fedésűt használni, ezért hozta a várt szintet. Mindenképpen ki szeretném próbálni a fixáló púderrel és a korrektorral együtt, de magát az alapozót nagyon ajánlom a zsirosabb bőrüeknek, jó befektetés, hiszen sokáig birja - június óta használom napi szinten és még mindig nem fogyott el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

Legadema

2020. szeptember 28.

Nagyon örültem neki, amikor megkaptam ajándékba. Tudtam, hogy elsősorban zsiros és kombinált bőrre tervezték, de annyi jó véleményt hallottam róla.
Nekem a fedése közepes akár 1 akár 2 rétegben viszem fel.
Nem extra matt, úgyhogy nem emeli ki a száraz részeket. Az állaga krémes, de gyorsan kell vele dolgozni mert elég hamar szárad.
Amikor ezt használom a végeredmény szép szép, de semmi olyan amitől szerelembe esnék.
Szerintem ez egy megbízható alapozó, de azért van nála jobb ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Nekem a fedése közepes akár 1 akár 2 rétegben viszem fel.

Anita77

2020. szeptember 14.

Hát ebből sem lett szerelem. Rajtam a felvitel után azonnal össze áll. Pròbáltam többféle primerrel is, de sehogy nem akar szép lenni. Ráadásul sok kell belőle, hogy rendesen fedje a pigmentfoltokat. Beleül az összes ráncocskába és iszonyatosan elmélyíti őket. A korrektorát szeretem, de ez nekem a használhatatlan kategòria 😔 Most megrendeltem a hidratálò verziòjàt, remélem az jobban beválik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Nocturama

2020. június 24.

A hétvégén Prágában jártunk, ott pedig van Sephora, úgyhogy beszabadultam és vettem pár terméket - ez volt az egyik.
Otthon, a neten talált fotókat nézegetve eldöntöttem, hogy a 120-as árnyalatot fogom megvenni, de a boltban nagyon sárgásnak és elég sötétnek tűnt, úgyhogy végül a 110-est hoztam el. Az eladó lány nagyon cuki volt, kérdezgette, hogy kipróbálom-e az árnyalatokat, de maszkban és ilyen vírusos időkben annyira nem szerettem volna a tesztert az arcomra kenegetni. A 110-es árnyalat egyébként majdnem jó, kissé világos, de nem vészes.
Kombinált a bőröm, a homlokomat szépen lemattítja, az orcáknál és az orrnál lévő száraz részeket viszont kiemeli, rendesen alá kell hidratálni. Tartósnak mondanám, de mindig használok fölé púdert (szintén Fenty beauty). A fedése közepes, a kis bőrhibákra, pattanásokra kell a korrektor, mert átütnek alatta.Összességében nem egy rossz termék, de nem vagyok biztos benne, hogy megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

gyurmagolyo

2020. május 26.

Az itteni és persze sok más külföldi blogger véleménye alapján megvettem, mert a homlokom hamar kifényesedik ezért nagy reményeket fűztem hozzá. Sajnos az én bőrömön egyáltalán nem működik, nem tragédia, de sajnos nem volt szép a finishe, a homlokon összeállt és még jobban kifényesedett mint szokott. Sok esélyt adtam neki, mert az árnyalatot sikerült eltalálnom, de végül elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

pdorka13

2020. április 28.

Lassan egy évnyi "tesztelés" után írom a véleményt, ugyanis elég negatív érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban, a kezdeti rózsaszín felhő után most alig nyúlok hozzá.

- Hihetetlen gyorsasággal, már-már fénysebességgel kell az alapozót eloszlatni a bőrön, ugyanis olyan szinten oxidálódik, hogy az hihetetlen. Ha nem vagy elég gyors és precíz, bizony maradhat néhány csúnya, sötétebb, sárgásabb csík, folt az arcon. Ezt szinte lehetetlen kikerülni, próbáltam ecsettel és szivaccsal is.
- Tartósnak tartós, de a negyed annyiba kerülő Rimmel alapozóm ugyanaddig bírja, és nap közben ugyanúgy kell púdereznem.
- Soft matte végeredményt ígér, ami nagyjából oké, de így is borzasztóan száraz alatta a bőröm, a cakey hatás sűrűn jelentkezik, úgy is, ha előtte jól aláhidratáltam. Egyébként szivacsnál ez kevésbé jelentkezik, ecsetnél többször.
- Két rétegben katasztrófa.
- Sok színben kapható, ami azért elég jó, szinte tényleg mindenki megtalálja a megfelelő színt. Látatlanban online tuti nem vennék, rettentően oxidálódik és a végén kiderül, hogy 2-3 árnyalattal világosabb elég lett volna.
- A csomagolása nagyon jó, elég biztonságos, nem folyik ki.
- Fedése közepes, a nagyobb piros helyeket nem fedi el tökéletesen, bár ezt egy közepes fedésű alapozótól nem is vártam el.. de sajnos nem annyira építhető.
- Pórusokba szeret beleülni.
- Ezekhez képest pedig elég drága.

A színválaszték, a csomagolás miatt kap csak 2 csillagot, ezt az alapozót inkább normál bőrre találták ki, és annak, akinek alig vannak bőrhibái, ugyanis azokat előszeretettel kiemeli ez az alapozó. Sajnálom, pedig a márkát nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

- Két rétegben katasztrófa.
- A csomagolása nagyon jó, elég biztonságos, nem folyik ki.
- Pórusokba szeret beleülni.
- Ezekhez képest pedig elég drága.

alidak

2020. április 28.

Ez egy jo alapozo, a fedeset kozepesnek mondanam, a tartossaga egesz jo. Tobbnyire meg voltam elegedve vele, a 120-as arnyalat tokeletesen passzolt az en borszinemhez. Megsem lett az igazi, eloszor is, mert nem olyan nagy a fedese, mint szeretnem, es kicsit nehez epiteni. Ez volt vele a legnagyobb problemam, ha epiteni probaltam a fedest, akkor felvette az also reteget is. Probaltam tobb idot varni, kevesebbet a retegek kozott,de nem mukodott. Nem lehetetlen epiteni, de nem az a tipusu "buildable" alapozo amit en szeretek, nalam az egy nagyon fontos szempont. Ennek ellenere tudom ajanlani olyan emebrekenk akiknak nincs sok borhibajuk vagy elszinezodes az arckon, es hosszantarto alapozot keresnek. Nagyon jo a szinvalasztek, es az arcon is nagyon jol nez ki, termeszetesnek hat. Nem szuper matt, de nem is fenyesedik ki napkozben, amolyan termeszetes matt fedese van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

MoHajnalka

2020. április 28.

Annyira nem vagyok elragadtatva. A formulája könnyed, kevés termék is elég, hogy nagy területet lefedjen, szóval ár-érték arányban szerintem megéri ilyen szempontból. Egyáltalán nincsen maszkhatása (ez nyilván jó!).
Na de.. mindenhol azt olvastam, hogy milyen szuper tartós ez a termék. Hát, nekem 2-3 óra után el kezdett lekopni, vagy nem is tudom mit csinálni. Lehet az én bőrőmmel nem kompatibilis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

AlexandraJ

2020. április 27.

Jaj hát ez is egy csoda...pedig azt hittem a Double Wear-től már jobbat nem találok, de ezt valahogy mégis jobban szeretem. A 120as árnyalat a nekem megfelelő, (mellesleg elképesztő hogy mennyi színben megtalálható, ezért mindenképp jár a plussz pont) Személyesen próbáltam Sephorában és pont a nagy választék miatt szerintem érdemes is, vagy nagyon utána nézni a neten swatch ügyileg.
Fedése tökéletes, hosszantartó, meg minden amit már mindenki elmondott. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Fedése tökéletes, hosszantartó, meg minden amit már mindenki elmondott. :D

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.