First Aid Beauty

Ár:   €29.04   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kissnoncsa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €29.04
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Lehúzható arcmaszk, mely 20 perc alatt azonnal látható eredményt hoz. A vörös agyag segítségével a pakolás méregteleníti és mélyen tisztítja az arcod.

zalla

2017. január 8.

Nem igazán értem a felhajtás külföldön a maszk körül. Egy egyszerű lehúzható maszk, ami használata után tisztábbnak érzem az arcom, de a pórusaim biztos nem lettek kisebbek. Az állaga egyébként sűrű, kissé gumis, könnyen terül az arcon és néhány percen belül megszárad. Csak akkor lehet lehúzni, ha vastag réteget ken fel az ember (ami ugye azt jelenti, hogy több terméket használok fel...), a vékony réteget kínszenvedés lemosni. Illata szerencsére nincs. Nem érzem kihagyhatatlan terméknek, főleg nem ilyen áron, hacsak nem ragaszkodik valaki minden áron ahhoz, hogy a maszkja is csajos legyen (piros csillámok vannak egy vörös termékben...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

kissnoncsa

2016. május 10.

Régebben a Freeman féle arcmaszkot használtam, szerintem a hatásuk hasonló. Nem nagyon szárít és szépen tisztít, ha nem csomagban vettem volna meg nagyon kedvező áron valószínűleg nem adtam volna érte ennyi pénzt és szerintem a jövőben sem fogok, bár a dolgát teszi, de a márkát meg kell fizetni, ebben az esetben nem a wow hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Lásd Tripeptide-32

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.