Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GI85, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Sminkek szájra

zita.herkovics

2018. január 27.

Ó, te jó ég! Megtaláltam kislánykorom első sminktermékét! Akkor ugyan ökörködésre kaptam anyukámtól, de most újra beszerezném. Eltűnt a honlap, eltűntek a katalógusok, a tanácsadónők. Mi történt? Kivonult a cég az országból? Valaki segítsen nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

bettina28

2017. július 17.

Nekem nem jött be. Szerintem nehezen lehet felvinni és a színek sem az én színeim, jobban tetszene ha több sötétebb, hűvös szín lenne benne. A benne lévő ecset semmire se való és hullik is a szőre. Két ilyen palettám volt, az egyiket kipróbáltam a másikat pedig a barátnőmnek adtam hátha neki jobban bejön. :/ Az összetevői viszont nem olyan rosszak.

UP: Több mint fél éve, hogy írtam a kommentet ide, aminek hatására valahogy elkezdtem használgatni ezt a terméket nosztalgiából. És nagyon meglepődtem, mert tetszik!! A barnás, nude színeket is magaménak érzek már. Ez nem a paletta hibája, pusztán én és az ízlésem változhatott de minden színt szívesen hordok belőle. A kedvenceim most is a sötétebbek, de minden szín jól tud állni szerintem bárkinek a palettából. Ami zavar, az az hogy elég hamar kopik, az evést ivást nem nagyon bírja. De 2 helyett 4 csillagot kap tőlem immár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

orsolyanovak

2016. december 10.

Ez a paletta! Még kisebb koromban kaptam, kb. idétlenkedni, nem rég pedig újra felfedeztem magamnak. Annyira gyönyörű finishe van, nem is értem.... Lágy, krémes, mint egy folyékony rúzs, de nem túlzottan. Szépen, egyenletesen lehet vele dolgozni. Tök gagyinak tűnik az egész, nehéz kinyitni, elég ragacsos is...de felkenés után mintha nem is ugyanaz a termék lenne! Már egyáltalán nem ragad, kellemes viselet, nagyon jól pigmentált. A középső lilának meg felkenve annyira különleges élénk! lila a színe, hogy bámulatos. Nem tudom mióta keresem ezt a telt, enyhén bordós, de mégis élink és határozottan lila árnyalatot.
Egy bajom van vele, de az elég nagy sajnos. Egy ivás után úgy lecuppan az egész a szádról, mintha soha nem lett volna. Nagyon kár érte :(
Ezen felbőszülve viszont mostantól nézegetni fogom a folyékony rúzsokat is, mert ez nagyon tetszene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

GI85

2015. október 6.

Nagyon szeretem. Nekem ez bőven megfelel, mint "rúzs". Tudom, hogy csak szájfény, de ez nekem több, mint elég. Nem vagyok nagy rúzsfogyasztó, nem állnak jól az erős színek(pici, vékony a szám), de ez a paletta nagyon bevált. Nincs erős fedése egyik színnek sem, és nekem pont ez kell. És kellemes viselni, nekem legalább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.