Floren

Ár:   289 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorisz93, az összetevőket feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Bőrsemleges pH-érték, hozzáadott színezéket nem tartalmaz.

bettina28

2016. december 15.

Nyáron használtam, az illata nagyon tetszett de most olvasva az összetevő listát az már nagyon nem tetszik.
Egy fesztivál alkalmával vittem magammal és mivel a samponom a nagy sietségben itthon maradt úgy gondoltam hogy azt a pár napot kibírom ha ezzel a tusfürdővel mosok hajat is. Rossz ötlet volt mert a fejbőrömet iszonyatosan kiszárította és nagyon korpás lett tőle a hajam. Tusfürdőként egyébként jól szuperált, frissítő volt, finom illatot kölcsönzött. Az összetevő lista miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

mesikevagyok

2016. július 20.

Annyira nem habzik, de jó az illata és tartós viszonylag. Mivel olcsó, ezért sokat nem vártam tőle. Illat, tisztítás ok, ezért szerintem ennyi pénzért megérdemli az 5 pontot. A csomagolása is jó lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

rosalindbarnavehun

2016. június 13.

Nagyon tetszett az illata, finom, gyümölcsös és tulajdonképpen ennyit lehet elmondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Maanina

2015. augusztus 13.

Az illata tetszene, de túl émelyítő, és sajnos nekem nem vált be, nagyon kiszárította a bőrömet (ami még egyetlen egy tusfürdő után sem fordult elő, nem érzékeny a bőröm). A design tetszik, de sajnos ez kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

szabina132

2015. május 2.

A legjobb számomra a florenek között, kréem, jól habzik, jó az illata és az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

tátombák

2015. március 14.

Nehéz döntés, de azt hiszem, hogy a Floren krémtusfürdős vonalából ez a kedvencem.
Nagyon friss, gyümölcsös. Legközelebb is biztos ezt fogom venni, ha arra járok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Nagyon friss, gyümölcsös. Legközelebb is biztos ezt fogom venni, ha arra járok

Vivien1998

2014. december 10.

Gyümölcs ilaltú élmény vele a fürdés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.

Gyümölcs ilaltú élmény vele a fürdés :)

siss

2014. augusztus 29.

Ennek van a legeslegjobb illata az összes közül! Annyira fincsi.
Nem olyan régen fedeztem fel a sarki élelmiszerboltban,mindegyik illatváltozat kapható volt,így volt miből válogatni.Nagy sikere volt az újdonság márkának,mert mára már egy darab sincs a bolt polcán belőle. :D Tényleg Baleás koppintás,de csak külsőre,mert összetevő irányban a Balea jobb.Ez meg ebből a szempontból elég mű. 300 ft alatt van az ára,már nem is emlékszem pontosan.Jól habzik,finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Ennek van a legeslegjobb illata az összes közül! Annyira fincsi.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.