Floren

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorisz93, az összetevőket feltöltötte: Luna11, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Bőrsemleges pH-érték, hozzáadott színezéket nem tartalmaz.

gittus0924

2020. július 3.

Az árához képest nagyon korrekt tusfürdő, kb Balea minőség. Az illata nekem tetszett, általában édes illatú tusfurdoket használok, így jó néha masfajtaval fürödni. A boromet nem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

Luna11

2018. június 12.

Sajnos az összetevői nem túl szépek, de ettől függetlenül jó kis tusfürdő. Egyáltalán nem szárította a bőrömet, sőt kimondottan jó volt vele fürdeni, az illata is nagyon kellemes, bár nekem hamar hozzászokott az orrom és egy idő után már szinte nem is éreztem. Nekem mondjuk elég hamar elfogyott, de hát ilyen ár mellett szerintem ez megbocsájtható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

incsucsunna

2016. december 21.

Az árkategóriájához képest nagyon jó, nekem ez a zöldteás és a feketeszedres a két kedvenc illatom belőle. A csokoládés viszont borzalom, de valószínűleg csak nekem, aki a gyümölcsösebb, frissebb illatokat szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

bettina28

2016. december 15.

Maga a tusfürdő jó, teszi a dolgát, tisztít, de ennek az illata nagyon nem jön be, olyan semmilyen :S A gyümölcsös verziói sokkal jobbak szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

cserryy

2016. augusztus 9.

Zuhanyzáshoz és hajmosáshoz is bevált. Az illata is tetszik, meg az hogy nem lemoshatatlanul sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Zsokaa

2016. május 27.

250 Ft-ért vettem egy kisboltban. Az illata kellemes, jól habzik és nem szárít. Azon meglepődtem, hogy mennyi tusfürdő kibuggyan belőle, ahogy megnyomom a flakont. Egynek jó, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

valaholmessze

2016. március 25.

Az árához képest nem is olyan rossz kis cucc, de green tea rajongóként azért nem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

elfi777

2015. december 16.

Finom, kellemes, olcsó, sajna az illat gyorsan illan, ami nem különösebb baj, végül is, életemben nem találkoztam még tartós tusi-illattal.. és maga a tea illat sem az a kimondott hűűű de fejbevág, hanem lágy, enyhe, mint a valódi tea. Kedvelem, de nem lett kedvenc, nekem kissé karcsú, legalább a víz alatt vágjon orrba valami fincsi, tömény, ezt ennek nem sikerült elérnie. Amúgy teljesen rendben van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 16.

lidi2119

2015. szeptember 8.

Olcsó, isteni illat, nem szárit. Nagyon tetszik, újra fogom venni, de egy csillagot levonok mert az illata elillan amit nagyon sajnálok :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

ildi74

2015. szeptember 5.

Együtt vettem a lime joghurtos társával. Tökéletes kánikula tusfürdő volt ez is, bár még most is jólesik a használata, negyed fkakon átcsúszik az őszbe, de nem bánom, a zöld tea illata mindig jöhet. Kiválóan habzik, nem szárít, több mint jó áron van. Jövő nyáron ha lesz, újravevős darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.