Floren

Ár:   289 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Bőrsemleges pH-érték, hozzáadott színezéket nem tartalmaz.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Yubiri

2021. június 14.

Egy teljesen átlagos tusfürdőnek tartom. Nincs kellemes most tusoltam érzésem.utána és a bőrömön sem érzem az illatát. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

Hecate

2018. május 2.

Kórházi tartózkodáshoz kellet egy olcsó tusfürdő. Az illata nagyon finom volt, remekül tisztított. A célnak megfelelt és a bőrömet nem szárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Brunooka

2017. december 13.

Hogy ennek milyen isteni, frissítő nyári illata van! Imádom. Kicsit sok szökik ki belőle adagoláskor, de egye fene. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Moonbride

2017. április 24.

Az illata nagyon tetszik, ennyi pénzért ez a bőséges kiszerelés szinte ajándék. Viszont annyira híg az állaga, hogy mire a tenyeremből eljutna akármelyik testrészemre, már landolt is a kádban :s (Eddig csak a csokis változatot használtam, az nem volt ilyen emlékeim szerint.) Így inkább csak locsolgatom, elhasználom, de legközelebb mást próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Ophelia

2015. május 7.

Régen volt egy szintén barackos-rózsás tusfürdője a Baleának, azt imádtam, sajnos már évek óta nem lehet kapni, ezért megörültem ennek a változatnak, de sajnos nem egészen hasonlít rá. Érzem a barackot és a rózsát is, de nem túl természetesnek hat, ráadásul töményen beleszagolva én érzek valami ragasztós-vegyszeres mellékillatot, ami nem annyira szimpatikus. Fürdés közben elmegy még, amúgy jól habzik, jól tisztít, komolyabb panaszom nincs rá, de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

trudee

2015. március 29.

Illat szempontjából elmegy, ez legalább nem olyan orrfacsaró mint a szeder illatú változata. Szerencsére hamar elillan, én amúgy sem szeretem ha fürdés után illatfelhőt húzok magam után, még ha minőségibb illatról van szó, akkor sem. Az állagával és a hatásával viszont teljesen meg vagyok elégedve, szerintem jól hidratál, egyáltalán nem száraz utána a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

siss

2014. augusztus 29.

Ez is bejött az orromnak,enyhébb illata van mint az Exotic társának.Nekem az a favorit.Minőségre az összes ugyanaz,még az összetevőik is szinte,csak az illat más.Olcsó,jó kis tusi.Az összetevői elég mű,de egyszer elmegy.
Exotic Fruits,Peachy Rose és a csokis a legjobb illat. A többi nekem nem jön be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.