Flormar

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: surrealbrain32, az összetevőket feltöltötte: neelad, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Arcra es testre egyarant hasznalhato kompakt bronzosito, nagy kiszerelesben csodalatos szinekkel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vargalipton

2015. augusztus 2.

Imádom! Régóta kerestem olyan terméket, ami csodát tesz az arcommal... Ez tett is :D
A szinte vámpíros fehér, sápadt bőrömet széppé varázsolja. Amikor először kipróbáltam, nem is hittem el amikor a tükörbe néztem, hogy az én vagyok :D
A BR04-es színt vettem meg, mivel nagyon világos a bőröm és ez volt talán a legvilágosabb.
Az ára nem olcsó (számomra) 2650Ft volt. De akkora a kiszerelése, hogy sok ideig elég lesz :) Szép igényes kiszerelés, és egy hatalmas tükör van benne. Nagyon elnyerte a tetszésem. Ha teszek alá egy kis alapozót, vagy az Avon-os Face Perfectort egész nap az arcomon marad az egész, ha csak sminkeletlen bőrre teszem rá, kicsit lepereg, de egész nap kicsit barnás (élőnek kinéző :D) az arcom.

Helyesbités: A BR04-es a legsötétebb szin, ezért lecseréltem BR01-esre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Helyesbités: A BR04-es a legsötétebb szin, ezért lecseréltem BR01-esre :)

gioia

2015. április 2.

Nagyon jó, végre nem egy narancsos árnyalatú bronzosító, csillámok nélkül (BR02 a száma, ha minden igaz). Pontosan olyan, amilyet keresek már jó ideje. A tartósságával vannak problémáim, de mondjuk nem alapozóra szoktam tenni meg sajna hajlamos is vagyok piszkálni az arcomat napközben. De nem irritálja a bőrömet, nem okoz pattanásokat és tényleg szép, természetes hatást lehet elérni vele, főleg, ha az ecset is megfelelő ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

neelad

2014. január 4.

Surrealbrain, neked melyik árnyalat van meg?
Én is világos bőrű vagyok és sikerült egy sárgás árnyalatút vennem, na nem ebből, hanem egy "árnyékolónak" kikiáltott flormar púderből. Szóval visszamentem, hogy egy barnásat akarok és mikor először az orrom alá dugta az eladó a 33 gr-ot nevettem, hogy ekkorát kizárt, hogy megveszek. Keressünk kisebbet. Persze nem találtunk, mind olyan sárgás volt. Úúúgyhogy én is megvettem ezt a hatalmasat. Ha lesz lányom, még ő is ezt fogja használni, akkora adag. :D Ott a standnál észre se vettem, hogy mekkora tükör van benne, úgyhogy ennek én is örültem. Még nem próbáltam, hogy valójában hogy mutat, de összetapicskoltam és állagra olyan selymes, nekem nem porolt, bár ugye nem ecsettel nyúltam bele. Próba után jövök pontozni.

Megtörtént a próba és hiperszuper a színe, az illatát egy kis ideig érezni az arcon is, nekem nagyon tetszik. Azért izgultam, hogy jó legyen, mert mégiscsak egy nagy kiszerelésű termékről van szó. A flormar standon nincs kirakva, gondolom a mérete miatt, mert olyan 10 cm kb. a termék átmérője + még a doboz. A pult fiókjából ásta elő az eladó.
Ugyebár face&body. Utóbbit még nem próbáltam, de most nem is annak az ideje van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Surrealbrain, neked melyik árnyalat van meg?

surrealbrain32

2013. június 21.

Valamiert ramtort a bronzosito laz :D. Oke tudom ebbe semmi ujdonsag nincs foleg igy nyaron, de az en hulla feher boromhoz nagyon nehez marcsak olyan pirositot talalni ami nem ut el. Alapvetoen korall, barack es malyva szinek mukodnek nalam es ezeket is preferalom az ev minden idoszakabam, mivel en minden nap sminkelek legalabb annyit, hogy korrektor, vagy alapozo+pirosito arcra, szoval a kontur termekek musthave-ek nalam. Tehat belekezdtem a vadaszatba, "talaljunk tokeletes bronzositot feher borre" cimszoval, es ezzel a termekkel egyutt meg leirnek par jo tapasztalatot. 1. Az alabbi Flormar bronzosito, ami arcra es testre egyarant hasznalhato, csodalatos az illata (parfumos), van nagyon vilagostol egeszen sotet arnyalatig es a legvilagosabb szin ami nekem is van elkepesztoen jol mukodik vilagos boron, kicsit csillamos, de felvitelnel inkabb matt hatasu, es nem sarga ami nagy szo, mert a legtobb bronzosito amiket csak tesztelgettem a kezemen sarga volt. Csodalatos kicsit barackos a finish. A kiszerelese es az ara meg fokozza a katarktikus allapotot, hiszen stabil nagy kompakt, tukorrel es elkepeszto, hogy 33g bronzer-t kapunk 2500 ft-ert. Egyetlen sarkalatos pont kicsit porzik, de a tobbi pozitivum mellett ez elhanyagolhato. Probaljatok ki, szerelem ;)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.