Flormar

Ár:   1740 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra

Az új speciális formula a legfinomabb színpigmenteket egyesítette egy új nedvességfokozó összetevővel, egy orchidea keverékkel, ami az ajkakat simává és puhává varázsolja és antioxidánsokkal látja el, feltölti az apróbb ráncokat, továbbá kakaó és shea vaj is került a rúzsokba, amik szintén a hidratálásért felelősek és védelmet nyújtanak.

10 árnyalatban kapható

Teszt: Flormar Deluxe Cashmere Stylo Rúzs

Sherka

2018. december 4.

Ha rúzsról vagy szájfényről van szó, nálam a Flormar van az első helyen. Rendkívül alacsony áron, hihetetlenül jó minőséget kapunk, mindig kérdezik, milyen szájfényt/rúzst használok, hogy sosem kopik le étkezés után vagy mert mindig szép színe marad, ha már nem is frissen kentem fel. Ahogy a szájfényről írt kommentemben már említettem, tudni kell, miből érdemes az olcsót, miből a drágább terméket megvenni, és a Flormar szájkencék számomra überelik a high-end termékeket. Egyszerűen remek, strapabíró, csodaszép darab mind, habár a szájfény nálam icipicit tartósabb, amit nem is értek, hogy lehet. A C26-os Festive Burgundy ebből a kedvencem, de természetesen más árnyalatokban is gyönyörű. Kedvencem, nálam HG, nem is vennék mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Odil

2017. június 5.

Gyönyörű rúzs gyönyörű színekben, csomagolásban és textúrával. Krémes és ápoló, de szilárd is, nem csúszkál. Élvezettel kenegetem és örömmel nézek rá, de soha nem lehet a kedvencem, 3 órás tartóssággal számomra rúzs sajnos nem lehet az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

2016. május 20.

DC23-as eperszínem van, utólag láttam, hogy a KM-es tesztben is szerepelt ez a szín :-). Low-end márkához képest nagyon jó rúzs ez, jó a fedése, szép a színe, bársonyosan matt, mikor elkezdem felkenni akkor kicsit keménynek tűnik az anyag, de a bőr melegére puhul. Br jól pigmentált, ha csak egyszer húzzuk át vele az ajkakat akkor picit egyenetlen a fedése, így nem árt azért többször áthúzni. Szárítást nem vettem észre, de egész napos próbának még nem vetettem alá.
UPDATE
Túladtam rajta elég gyorsan, mert a szám belső részén rekordgyorsasággal kezdett kopni. Sajnálom, mert gyönyörű színe volt. -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

UPDATE

Regi92

2015. június 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a DC23-as, eperszínű árnyalatot, és abszolút nem bántam meg! Hiába élénk a színe, mégsem érzem hivalkodónak a hétköznapokon. Nagyon jó az állaga, ceruza sem kell hozzá, és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

luxegirl

2015. május 20.

Az egyik kedvencem, 26os van belőle, tökéletes bogyószín, pont amit kerestem. A többi rúzzsal ellentétben nem érzem a plusz réteget a számon, nem szárít, de elég tartós. Nem teljesen egyenletes, de kibírható:) nagyon ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Malachite

2015. február 6.

A DC22 tulajdonosa vagyok ,ami egy buja, élénkvörös árnyalat,annyira, hogy a telt ajkaimon majdhogynem közönséges.... :D Sajnos szárít, de cserébe roppant tartós, és hiperszuperül pigmentált. A dizájnja igazán tetszetős, illata alig van, biztosan szerzek még be pár árnyalatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Battike

2014. március 19.

Nagyon szuper rúzs!
Tartós, igazából nem is szárít és kivételesen nem rúzsozom össze vele a fogaimat.
Szuper minőség, örülök, hogy kipróbáltam. DC 23 gyönyörű natúr eperszín.

Update: megvettem a DC 35-t is az is nagyon szép bogyós szín, mintha nagyon pici csillámok lennének benne, de nagyon diszkréten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Nagyon szuper rúzs!
Szuper minőség, örülök, hogy kipróbáltam. DC 23 gyönyörű natúr eperszín.

orchidea8627

2013. november 16.

Nagyon szeretem hogy teljesen matt és csillám/gyöngyházmentes.
Kicsit szárít mert tényleg nagyon matt, viszont ez egyáltalán nem zavar mert nagyon szeretem a matt finishű rúzsokat, így inkább aláhidratálok és így nincs probléma.
Tartós, szép színekben lehet kapni, kellemes az illata, nem túl erős és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Nagyon szeretem hogy teljesen matt és csillám/gyöngyházmentes.

karina

2013. március 5.

Egyik kedvenc ruzsom. A cashmere szo szerintem mast sejtet, ugyhogy lenyegesnek tartom kiemelni hogy a ruzs teljesen MATT! Semmi csillam vagy maszos puha textura. Azt hiszem egyik szin sem csillamos. Nekem a 07es van meg, ez egy gyonyoru sotet bogyoszin. Imadom! Ezer eve keresek ilyen szint es veeegre!
Szarit kicsit, de annyira jo, es tartos, hogy nem tudok csillagot levonni.
A csomagolasa is nagyon szep, en kulon szretem hogy stylo. :)
Annyira tartos, hogy nekem cigi eves ivassal bir ki fel napot. Kicsit gyengebb igenybevetel eseten szerintem siman birja sokkal tovabb.
1600ft egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Szarit kicsit, de annyira jo, es tartos, hogy nem tudok csillagot levonni.
A csomagolasa is nagyon szep, en kulon szretem hogy stylo. :)
1600ft egyébként.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8