Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: neelad, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

anitaanett

2016. december 11.

Szintén halloween sminkhez használtam. Remekül lehet vele rajzolni, szép, mély fekete színt ad és rendkívül tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

neelad

2014. augusztus 16.

Sajnos nálunk csak a fekete verzió kapható. Nagyon jól satírozható és építhető "ceruza". A kiszerelése plusz pont és nagyon szép mély fekete színe van. Alap nélkül is tartós volt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate