Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 3499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

charlotte123

2015. július 6.

2 színem is van ebből és tényleg nagyon szépek. Jó az ecset is hozzá,jól lehet használni és igazán szép a fénye is. :) Az ára is teljesen korrekt. Szeretem a Flormaros szájcuccokat,ebben sem csalódtam. Annyi,hogy én nem igazán vagyok szájfény kedvelő,ezért ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

orchidea8627

2013. június 19.

Szerintem ez egy fantasztikus minőségű szájfény, jó lenne ha megtartanák ezt a formulát.
LF45-ös színben vettem meg, ez a lilás árnyalat, a többi színt csak a kézfejemen próbáltam ki.
Nagyon vékony rétegben fed, könnyen siklik, nem ragad, szinte géles-vizes állagú, de nem folyik szét miközben a számon van. A fénye viszonylag hamarabb megkopik ha eszek-iszok, de a pigment fenn marad és nem lesz foltos. Az összetevői is jobbak, mint az állandó szortimentnek, nincsenek benne parabének, ennek kifejezetten örülök. Igaz, az árát is megemelték kicsit, de szerintem megéri. 6 színben lehet kapni, a csomagolás is nagyon szép, igényes, tetszik hogy van külön papírdoboza, abszolút elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology