Foamous

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   Rossmann

A Foamous egy hab formájú francia parfüm hölgyeknek, 100 ml-es fém flakonban. 4 illatvariánsban kapható jelenleg a hűvös - virágostól az édesig. Használat előtt rázza fel, majd nyomjon maximum egy diónyit a kezére, és kenje tetszés szerinti testfelületre (csukló, tarkó, dekoltázs, haj stb.) A termék körülbelül 400 használatra elegendő illatanyagot tartalmaz, és illata rendkívül tartós. A termék, hidratáló hatású. A parfüm illata a hab segítségével egész nap megmarad a testén, ruháján, haján.

Fej jegy: körte, kókusz, mandarin
Szív jegy: tubarózsa, jázmin, liliom
Alap jegy: szantálfa, vanília, pacsuli

vvivien

2017. augusztus 13.

180 Ft-ért vettem ennyit nagyon megért finom cukorkás az illata, tényleg tartós és a rózsaszín hab nagyon muris.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

anitaanett

2016. október 30.

Nyáron kezdtem el használni, utána vettem egy parfümöt, de lassacskán elfogy, akkor megint előveszem ezt a habparfümöt. :) Nekem nagyon tetszik az illata, a rózsaszín hab pedig eszméletlen jó. :D Igazi csajos darab. Elfér egy kisebb női táskában is és szerintem nagyon sokáig elég lesz. Hiába hab, nem hagy ragacsos érzést a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

zeany

2016. szeptember 29.

Büdös, mint a fene :) Én a barackszínűt vettem, de olyan mintha magamra öntöttem volna egy kis Mucoprontot...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Piros pigment. (Acid Red 1)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.