Best of Beauty 2019

Forever Living Products

Ár:   10 220 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko90, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Ár:   10 220 Ft
Lelőhely:   tanácsadók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a könnyű, aloe-val dúsított BB krém hidratál és nap elleni védelmet nyújt a bőrnek, mely így lágy fényűvé, természetessé és hibátlan benyomásúvá válik.
Klinikailag tesztelt növényi kivonat segíti elő, hogy a bőr ragyogónak, és simának tűnjön, miközben a korszerű összetétel csökkenti a vékony ráncokat, és bőrhibákat.
Az oliva levél kivonat gyengéden tökéletesíti a bőr tónusát és textúráját.

nikolett00

2017. január 30.

Krémes, de nem szabad belőle sokat pöttyinteni, mert minden apró kis ráncocskába bele ül. Nekem furcsa az illata. Túl világos a színe, a tónusa inkább rózsaszínes, mint sárgás, nekem pedig az kelleme.
Lehet, hogy szigorú vagyok veleszemben, de egy ilyen márkájú, árú terméknél annak is kell lenni.
4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

4 csillag.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 5.

Már 1 hónapja használom, de ha megfogom a tubust, olyan, mintha most vettem volna. Igaz, hogy sokba kerül, de nem kell belőle tonnákat felkenni, egy mogyoró méretű adag már sok. Elvileg 2 óránként újra kéne kenni, de mivel laza nyári barátokkal-sétálós napra elég egyszer kenni. Kíváncsi vagyok, hogy egy iskolai napot hogy bírna, nyilván nem ugyan az lenne nap végén, mint így. Egy essence-es korrektorral tökéletesen működik, nem kell a drága BB-hez drága korrektor. Tökéletes, nem maszkhatású (igen, láttam már ilyen BB krémet barátnőmnél, pedig a nyakánál is eldolgozta, nem volt csík a arca körül és nem 600 réteg volt, hanem 1) viszont van fedése. Így nyárra a nude (feltételezem a legvilágosabb) árnyalat jó, de azért a téli arcszínemhez képest megnézném, mennyire illik. Legjobb BB krém eddig, de ezen kívül csak garnier-es barátunkhoz volt még csak szerencsém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

zsonody

2016. július 14.

Mivel ajándékba kaptam, az árát itt láttam először, ennyiért nem tudom, hogy újra veszem-e, de: nekem eddig ez az egyik legjobban bevált BB krém. Az állaga inkább sűrűbb krémes, mint folyékony, de nagyon könnyen eldolgozható és meglepően jó a fedése. Mivel sűrűbb, valóban kevesebb is elég belőle, ezért remélem, hogy viszonylag sokáig kitart majd (most használom 2. hónapja). SPF 20 védelemmel és nagyon szép csomagolással is rendelkezik. A színskálát nem tudom, nekem a világos, de "nyári kiadású" enyhén barna bőrömre a Nude árnyalat tökéletesnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

eniko90

2015. augusztus 25.

Nekem nagyon bevált. Igaz, hogy nem olcsó, de nagyon sokáig elég, már 7 hónapja használom, és még mindig van benne. Nagyon kicsi kell belőle, nem úgy mint a Garnier BB krémből, ami nálam 1 hónapig volt elég. Tehát összességében sokkal olcsóbb mint társai. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.