Forever Living Products

Ár:   6961 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   tanácsadók

A vízálló szempillafestéket kifejezetten az érzékeny szemekre ügyelve alakítottuk ki. A Sonya szempillafesték táplálja és hosszabbítja a szempillákat, miközben azok puhák és rugalmasak maradnak.

Luna11

2017. április 21.

Én szerettem mert a keféje szépen kifésülte a pilláimat és pont annyit vitt fel, amennyit kellett. sajnos hamar kifogyott és az ára miatt nem vettem utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Szyszyyke

2015. december 1.

Sok FLP termékem van, amit használok, és nagyon szeretek. Gondoltam kipróbálom a szempillaspiráljukat is. Hát...kár volt :( Csomósodik, rengeteg festéket vesz fel a keféje, lehetettlen vele szépen dolgozni. A jóval olcsóbb spirálok is többet tudnak. Ezt kár volt piacra dobniuk :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

guffaw

2015. február 28.

Harmatos gyenge. Egyszer próbáltam, elég is volt. Semmi extra, ráadásul morzsálódik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Vancsi

2014. július 17.

Borzasztóan rossz ez a spirál.Drága, csomós, egy pozitívum , hogy nem tesztelik állatokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

Gyümis

2013. szeptember 14.

Általában véve rajongok az FLP-s dolgokért és mondhatni csak ezeket használom több mint 10 éve. Viszont ez az egyetlen olyan termék, amivel nem igazán voltam megelégedve. Átlagos termék, átlagos pillákat csinál, semmi extra. És ehhez képest viszont tényleg drága. Nem is vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

666ordinarygirl

2013. január 9.

Nem vált be. Egy átlag spirál a százasból jobban beválik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 9.

Nem vált be. Egy átlag spirál a százasból jobban beválik :)

bandita

2012. április 24.

Régebben használtam, átlagos hatású spirál volt, és drága. A cég tudomásom szerint nem hirdeti natúrkozmetikumként a terméket. Mély nyomokat nem hagyott bennem, nem vettem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 24.

sissy93

2012. április 24.

Eddig ez az egyetlen termék a cégtől, amit kipróbáltam, és nem vállt be.
Természetesen is hosszú és dús szempilláim vannak, alig látszott, hogy kifestettem őket. Inkáb a drámaibb hatású spirálok híve vagyok.
Jó, oké, natúrkozmetikum, de ez az össz pozitívuma.
Az árát meg abszolút nem éri meg. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

Eddig ez az egyetlen termék a cégtől, amit kipróbáltam, és nem vállt be.
Jó, oké, natúrkozmetikum, de ez az össz pozitívuma.
Az árát meg abszolút nem éri meg. :/

Morci

2012. március 14.

Nem rossz szempillaspirál, de azért nem is ezzel lehet a legjobb hatást elérni. Nem pereg le, nem irritálja a szemet, de szerintem ennyi pénzért vannak sokkal jobb spirálok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Algae Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.