Forever Living Products

Ár:   5548 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

júliusi

2016. március 13.

Nekem nem jött be se az àllaga se a szaga, hatàsa semmi az égvilàgon azt leszàmitva hogy kicsit kiszaritotta az arcom és ezert irritàlta picit. Rövid úton a kukàban landolt mert nem tudtam elhasznàlni. Amugy ajàndékba kaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Parlandorka

2016. január 29.

Ezt ugyan testradírnak árulják, de elég kicsik a szemcséi, így radírozáskor gyakorlatilag semmit nem éreztem, és szerintem hatása sem volt. Viszont, éppp ezért, iddeális arcradír. Önkényesen elkezdtem arra használni, és arra alkalmas is. Mivel a szemcsék valóban kicsik, de erősek, szerintem szépen letisztítja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

j_mary

2015. október 30.

Gyengéd,de hatásos bőrradír.Nem olyan durva mintha csiszolópapírt használnál,de ez nem csökkenti a hatékonyságát. Kevés kell belőle,így az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Damayanti

2015. szeptember 27.

Hááááát...... nálam ez maximum a közepes kategória. Radírnak gyengécske, a szaga sem tetszik, az állaga valahol a szemcsés és egyszerre kicsit trutyis között van félúton és bár alapvetően normál bőröm van, nincs vele semmi specifikus problémám, maximum néha kissé száraz, de se nem pattanásos, se nem zsíros, mégis ennek a radírnak a használata mellett semmi, de semmi különöset nem tapasztalok, nem érzem és nem is látom különösebben tisztábbnak az arcom, bár lehet ez éppen azért van, mert nincs sok gond vele és ezért nem látványos... De használni akkor sem egy kellemes élmény, ennél ezerszer jobb akkor már az egyszerű Avon Clear Skin mentolos arcradír, ráadásul az még sokkal olcsóbb is, a For Ever termékek pedig irreálisan drágák és valójában hatásra meg semmi extra, ilyen érzetet én inkább egy olcsó drogáriás cucctól várnék, nem egy ilyen drága terméktől...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

zozi

2015. május 24.

Nem vagyok oda ezekért az aloe vera cuccokért, de ez jó nagyon. 3-4 naponta szoktam használni, szépen megtisztitja az arcot és tényleg selymes, puha marad utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Maniac

2014. július 10.

Nagyon szépen leviszi a szennyeződéseket és a sminket, mindennapi használatra is jó. Nem nevezném bőrradírnak, annak gyenge, de mint masszírozógyöngyös arclemosónak tökéletes. Simább, egyenletesebb felszínű lesz tőle a bőr. Az illata zöld és enyhe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 10.

kathoczi

2014. május 29.

Sokáig kerestem a megfelelőt, de végre megtaláltam! használat után tiszta, puha lesz a bőröm. A sminket is tökéletesen leviszi :) Nem kell külön sminklemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

Ewee

2014. február 19.

IMÁDOM:) de komolyan nálam csak ez használ. Havonta egyszer használom, vagy amikor érzem h nagyon "koszos" a bőröm. Az avokádós szappant a bőrradírt és arckrémet használom csak. Uncsitesómnak rettentően rossz és pattanásos bőre van adtam neki ajándékba egy tubussal és azóta sokkal szebb a bőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

kiscirmos40

2014. január 26.

Isteni!!!Ennyi röviden!;)Puha selymes bört eredményez,anélkül hogy kiszárítaná!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

vikóca69

2013. október 14.

Nagyon szeretem. Használat közben szinte teljesen eltűnik és selymesen puha lesz tőre a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology