Forever Living Products

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolás

Melegítő masszázs krém. Ideális a stressz és megerőltetések esetén.

Szelena

2020. május 1.

Család nagy kedvence ízületi problémákra. A derékfájásomra csak ez segít. Már vagy 10 éve rendszeres házipatikai szer nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

klilii

2020. január 26.

Az izomlazítók jolly jokere ! maximalisan megéri az árát !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Az izomlazítók jolly jokere ! maximalisan megéri az árát !

Phoebiee

2019. november 26.

Izomhúzodásra csak ezt használom, reggel-este bekenem, kb. 1 nap alatt érezhető a javulás. Nagyon rég óta ezt használja az egész család. Szerintem minden forintot megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

teus0022

2019. október 22.

nagyon jó izomfájdalmakra és kifejezetten tetszik a melegítő hatás !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

nagyon jó izomfájdalmakra és kifejezetten tetszik a melegítő hatás !

hetesiedit

2019. július 10.

Nagyon jó masszázskrém. Ízületi és főleg izomfájdalomra kiváló. Felkenve nehéz eldönteni, hogy hűsít vagy éget: remek érzés :-) A PEG és a parabének miatt azonban le kell pontoznom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Maxy

2017. október 20.

Nagyon szeretjük. Enyhe fejfájásra szoktam használni, meg pl izomlázra, akár hátmasszázsra is. Az illata erős, de imádom. Most új csomagolása van, bár nekem jobban tetszik a régi :) 5200-ért vettem most és sokáig elég. Hatásos, megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Luna11

2017. április 20.

Tényleg remek krém izomhúzódásra, rándulásra. Én még a torkomra is kentem, amikor fájt. Először a propoliszos krémet kentem rá, majd ezt, után a jó vastagon körbetekertem a nyakam sállal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

nikolett00

2017. január 30.

Sportból adódó problémákra nagyon jó. Meghúzódott a nyakizmom és nem tudtam forgatni a fejem. 3 nap kellett neki (reggel és este), hogy kenjem és masszírozzam, és semmi bajom nem volt utána.
csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

csodaszer! :)

relaj

2017. január 9.

Nekem ez a krém mindenre jó: sportból adódó izomhúzódásra, térdműtét utáni duzzanat csökkentésére, hegek eltüntetésére, még szúnyogcsípésre is. Mindig van otthon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

szabovivi

2017. január 3.

Én derékfájdalomra használom. Csodát művel vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Én derékfájdalomra használom. Csodát művel vele.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin
Vitaminok: Ascorbic Acid

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology