Forever Living Products

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, az összetevőket feltöltötte: Dorszi1, Módosítva: 2020. február 17.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult formula!

Védi a bőrt, visszaadja nedvességtartalmát, és fenntartja természetes pH-egyensúlyát, miközben hatékonyan óvja a szél és napsugárzás szárító hatásaitól. Rehidratáló hatású, ami hozzásegít ahhoz, hogy a bőr lágy tapintású, sima és rugalmas legyen. Arc-, kéz-és testápolásra ideálisan használható. Ugyancsak kiváló alap a sminkhez.

D3tti

2019. november 21.

Nagyon szeretem, az érzékeny bőrömet megnyugtatja. Főképp arcra szoktam használni. Illata, állaga, hatása is remek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

BFB

2019. november 16.

Ahogy írták, arckrémnek tökéletes, szeretem és tényleg sokáig tart mivel kevés is elég belőle. Testápolónak is nagyon jó, puha lesz a bőröm és selymes tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Hkanna

2019. július 11.

Éjszakára használom, télen nappalra is. Nem rossz, de ha minden nap ezt kenem, az ekcémám előjön. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Bonika12

2019. június 6.

Ajándékba kaptam. Nekem nagyon tetszik az illata és az állaga is, könnyen beszívódik, smink alá is tökéletes, de leginkább éjszakára használom. Nem irritál, nem csíp. Talán még a pattanásaim is javultak tőle minimálisan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Ann86

2019. május 28.

Ajándékba kaptam és nem rossz termék. Én lábápolónak használom, annak jó.Nagyon zavar a parabén tartalom és szerintem brutálisan túlárazott így biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

szucsnoem95

2019. április 4.

Smink alá is jó, szeretem, de az illata nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Smink alá is jó, szeretem, de az illata nem az igazi.

LReni91

2018. május 28.

vegyes bőrömre arckrémnek tökéletes én nagyon szeretem és sokáig tart mivel kevés is elég belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

clover12

2018. április 21.

Imádom, mindennapokra nagyon jó hidratáló, smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Imádom, mindennapokra nagyon jó hidratáló, smink alá is tökéletes.

Cseniko

2018. április 1.

10 éve az arckrémem. Mindig visszatérek hozzá, nem találok az érzékeny, vízhiányos bőrömnek jobbat. 4 éve próbálom lecserélni, amikor a 30 kapujába értem és elkezdtem igazán komolyan odafigyelni az arc/testápolás/egészség témára.
Váltottam Algologira(azota küzdök pigmentfoltokkat), probáltam Vichy-t, Clinique-t (ahh de mindek), idén beruháztam egy komplett szett Image-re, de mindig hozzá térek vissza! 60 éves édesanyám is 10-15 éve használja, tökéletesen elégedett vele, amire minden oka meg is van!

Akinek nehezen szívódik be, vagy nehezen tudja eloszlatni: arctisztítás után először First-tel fújom be a bőröm és utána viszem fel a krémet ujjbegyekkel, paskoló mozdulatokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

dudocska

2017. november 21.

Legjobb krém, amit valaha használtam! Csak este szoktam felvinni arctisztítás után. Egyből beszívódik, nem kell perceket sem várni. Nekem abszolút bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Sorbitol, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology