Forever Living Products

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.katona@gmail.com, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek

Hkanna

2019. július 11.

Éjszakára használom, télen nappalra is. Nem rossz, de ha minden nap ezt kenem, az ekcémám előjön. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Bonika12

2019. június 6.

Ajándékba kaptam. Nekem nagyon tetszik az illata és az állaga is, könnyen beszívódik, smink alá is tökéletes, de leginkább éjszakára használom. Nem irritál, nem csíp. Talán még a pattanásaim is javultak tőle minimálisan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Ann86

2019. május 28.

Ajándékba kaptam és nem rossz termék. Én lábápolónak használom, annak jó.Nagyon zavar a parabén tartalom és szerintem brutálisan túlárazott így biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

szucsnoem95

2019. április 4.

Smink alá is jó, szeretem, de az illata nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Smink alá is jó, szeretem, de az illata nem az igazi.

LReni91

2018. május 28.

vegyes bőrömre arckrémnek tökéletes én nagyon szeretem és sokáig tart mivel kevés is elég belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

clover12

2018. április 21.

Imádom, mindennapokra nagyon jó hidratáló, smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Imádom, mindennapokra nagyon jó hidratáló, smink alá is tökéletes.

Cseniko

2018. április 1.

10 éve az arckrémem. Mindig visszatérek hozzá, nem találok az érzékeny, vízhiányos bőrömnek jobbat. 4 éve próbálom lecserélni, amikor a 30 kapujába értem és elkezdtem igazán komolyan odafigyelni az arc/testápolás/egészség témára.
Váltottam Algologira(azota küzdök pigmentfoltokkat), probáltam Vichy-t, Clinique-t (ahh de mindek), idén beruháztam egy komplett szett Image-re, de mindig hozzá térek vissza! 60 éves édesanyám is 10-15 éve használja, tökéletesen elégedett vele, amire minden oka meg is van!

Akinek nehezen szívódik be, vagy nehezen tudja eloszlatni: arctisztítás után először First-tel fújom be a bőröm és utána viszem fel a krémet ujjbegyekkel, paskoló mozdulatokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

dudocska

2017. november 21.

Legjobb krém, amit valaha használtam! Csak este szoktam felvinni arctisztítás után. Egyből beszívódik, nem kell perceket sem várni. Nekem abszolút bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Stella1104

2017. szeptember 26.

Az illata számomra nem kellemes, különleges jótékony hatását nem tapasztaltam, kicsit túlárazott.
Kárt nem tett a bőrömben, de jobb sem lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Kárt nem tett a bőrömben, de jobb sem lett tőle.

nikolett00

2017. január 30.

Nappali krémnek használom, az alapozó alá, nekem nagyon bevált!
Én nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

Nappali krémnek használom, az alapozó alá, nekem nagyon bevált!
Én nagyon szeretem

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Sorbitol, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology