Forever Living Products

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti, Módosítva: 2021. január 18.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiváló bőrhidratáló és kondícionáló is egyben. Az Aloe Propolis Creme az Aloe Vera gél és a méhpropolisz gazdag keveréke kiegészítve olyan egyéb hatóanyagokkal, amelyek szintén az egészséges bőrápolásban kiemelkedőek. Ilyen például a kamilla, amelyet a természet egyik legismertebb bőrápoló gyógynövényeként tartanak számon. Természetes bőrszépítő tulajdonságairól ismert A- és E-vitaminokkal kiegészítve vált tökéletessé e készítmény.

Ár: 8200 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dodeszka95

2021. május 15.

Nagyon szeretem,mindig van nálam.Fertőtlenít és csillapítja a gyulladást.Napégésre is ezt szoktam használni.Nem olcsó,de nagyon sok mindenre lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

lucyelle

2021. május 14.

Ez a krém mindenre IS jó. Főleg pattikra használom meg sebekre, de az egész arcomra is kenek néha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Alexa0616

2021. április 18.

Egyszerűen imádom ezt a krémet...pattanások, kiszáradt áll, sebesre kiszáradt kéz, körömágybőr csodaszere számomra. Mindenhova viszem magammal. Nagyon kevés is kifejti nálam a kívánt hatást, így az árát sem sokallom. Az illatától pedig egyszerűen elalélok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Leibingeredina

2021. április 16.

Imádom mindenre is, de legfőképpen az arcomra a pattanásokra. Legjobb :) nekem egy tubus egy évig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

LillSkybour

2021. április 15.

Kedvenc arckrémem, jól hidratál, közben a pattanásokat segít eltüntetni, lehúzza a gyulladást. Sajnálom, hogy parabént használnak a tartósításhoz :'( nem túl barátságos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

starlight

2021. április 6.

Update: Nulla csillagot adnék, ha lehetne mivel Diazolidinyl Urea-t tartalmaz ami formaldehidet bocsàt ki, ezért csak addig hasznàltam amíg észre nem vettem, utàna kuka!

Ez a krém tényleg egy csodaszer, nekem minden fajta bőrszárazságra és bőrirritációra hatásos. Amikor télen kifújja a szél a bőröm mindig ezzel kenem, plusz ha nagyon ki van száradva akkor a kezemet is. Kisebb égési sérülésre is használtam és sokat segített. Szóval amolyan univerzális krémként használom. :) Az aloe verát mint hatóanyagot egyébként is szupernek tartom. Elég drága, egy éve kb. 5-6000 Ft volt, viszont gazdaságos, mivel még mindig az első tubust használom, így megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

Nina010224

2021. március 29.

Nagyjából 5 éve ismerkedtem meg ezzel a termékkel, amikor a bőröm a legrosszabb állapotában volt. Amikor elkezdtem használni, akkor valójában csak pozitív dolgokat tapasztaltam. Minden este felhelyeztem a krémet, és nagyon szépen csökkentette a pirosságot az arcomon, valamint puhább lett a felszíne is. Az illata számomra kellemes, mézes jellegű. Az állaga pedig vastag, picit nehéz, ami nem a kedvencem, de a hatására tekintettel elviselem. :D Összességében szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Pittyputty

2020. december 31.

Voltam annyira “szerencsés” hogy egy kedves barátnőm rám sózott par forever terméket. Nos kezdenem az első észrevételemmel!

A nyakamat rá, hogy azért kap majdnem minden forever termek 4 feletti értékelést, mert a véleményezők 90%-a a cégnél dolgozik. Nem tudom elhinni, hogy a forevernek bármelyik terméke beleesne a musthave kategóriába, mondom ezt egy 3 hónapos tapasztalat után, különböző termékeket kipróbálva.

Ez a krém ráadásul egy vicc!!! Kb semmit sem ér, büdös ragacsos, inci sem az igazi. Egy csillagot sem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 31.

zbiaa19

2020. december 25.

Nekem az Aloe First nagyon bevált, így gondoltam kipróbálom ezt a propolisos krèmet is. Az illata nagyon jó, az állaga vastag. Pattanásokra kentem fel esténkènt, bízva abban, hogy majd csökkenti a gyulladàst. Sajnos nekem nem vàlt be. 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

AnitaCzN1978

2020. szeptember 26.

Ellentmondásos érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban.
Miután felkenem az arcomra kifejezetten kellemetlen, nehezen szívódik be a bőrömbe, kicsit olyan mintha sarat kennék rá és az rászáradna az arcomra.
Pár perc kell mire beszívódik.
Éjszakára használom, mert elég problémás volt a bőröm. Sok kis pattanás, gyulladás, pirosság volt jellemző, főleg szülés után,
Reggelre nagyon szépen feltölti, megnyugtatja a bőröm, lehúzza gyulladást, szép, egységesebb a bőrfelszín.
Az illata nekem tetszik.
Egy tubus sokáig elegendő, így nem érzem drágának.
Szerintem újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Ellentmondásos érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban.
Pár perc kell mire beszívódik.
Az illata nekem tetszik.
Egy tubus sokáig elegendő, így nem érzem drágának.
Szerintem újra fogom vásárolni.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology