Forever Living Products

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiváló bőrhidratáló és kondícionáló is egyben. Az Aloe Propolis Creme az Aloe Vera gél és a méhpropolisz gazdag keveréke kiegészítve olyan egyéb hatóanyagokkal, amelyek szintén az egészséges bőrápolásban kiemelkedőek. Ilyen például a kamilla, amelyet a természet egyik legismertebb bőrápoló gyógynövényeként tartanak számon. Természetes bőrszépítő tulajdonságairól ismert A- és E-vitaminokkal kiegészítve vált tökéletessé e készítmény.

Katie

2020. június 16.

Iszonyúan büdös, nem hidratál, viszont ragad. Az összetevői se túl jók, pláne ahhoz képest, hogy milyen egészségesnek hirdeti magát ez a cég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

julia28

2020. május 26.

Kiváló az arcbőrömre! Kellemesen hidratál, szép matt hatás keletkezik utána. Ez az egyik olyan termék, amely ténylegesen segített a pattanásokkal, piros foltokkal, mitesszerekkel szemben is! Legtöbbször szérumok után használom este, reggelre tökéletes a hatása, tiszta, puha arcbőr. Sokáig elég 1 tubus. Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Nyuszuli

2020. április 30.

Rábeszélt egy "lelkes" ismerős, hogy vegyek egy tubussal, nos azon kívül hogy 20 euró volt, semmi egyéb különös nem mondható el a krémről.. nem rossz, de semmi extra... nem fogom újra venni, fele ennyiért is kapok ilyesmit. Sajnos az arcomra abszolút nem jó, a kiszáradt kezemre jó, de kb. mint egy neutrogena.. az ár/érték arány miatt kap 3 csillagot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Lisa100

2020. március 6.

Hogyan lehet, hogy itt ennyi pozitív tapasztalat van, èn vagyoj az egyetlen, akinek semmit az èg adta vilàgon nem csinàlt? Kentem pattanàsra, hegre, valami fura piros foltra az arcomon...semmi. A pattanàs hege mèg 2 hèt utàn is vörösen virít- krèm nèlkúl 1 hèt alatt el szokott múlni. A vörös folt pedig csak terjed ès hólyagosodik...
Akkor ez megint egy kamukkal teli èrtèkelès a termèkröl???
Szerencsère csak termèkmintàt kaptam ebből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Akkor ez megint egy kamukkal teli èrtèkelès a termèkröl???
Szerencsère csak termèkmintàt kaptam ebből.

D3tti

2019. november 21.

Főképp az arcomra használom ekcémás, száraz bőrre. Mivel jó kis tömény krém, így nem húzódik utána a bőröm. Magán az ekcémán sosem tapasztaltam, hogy javított volna. Az illatát én kifejezetten nem szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

BFB

2019. november 16.

Sok mindenre lehet használni, akár vágásokra is, gyorsabban gyógyul a seb tőle, télen arcápolónak is akár, mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

davidkriszti

2019. október 8.

Nagyon kellemes az illata, és elég sűrű az állaga. Egy ijó hidratáló krém, de nekem nem volt semmi csúcsszuper élményem, sőt az árát is igen sokallom. A kislányom ekcémás bőrére vettük, de nem használt. Elhasználtuk, de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

kelithyn

2019. június 6.

Anyukám FLP díler lett, így elárasztotta a családot a termékekkel. A második gyerkőc után, teljesen felborult a hormonháztartásom, az államon annyi pattanás volt, mint tinikoromban soha. Elolvastam itt a véleményeket erről a krémről, gondoltam kiprobálom. Jelentem imádom! Akkor is ehhez nyúlok, ha nincs időm a teljes rutinomra. A zsíros részeket mattítja, a szárazakat táplálja és a két hetes használat után harmadára csökkent a pattanásaim/mitteszereim száma! (És a lehető legrosszabb havi időszakban kezdtem el használni, ha értitek mire gondolok ;) ) Most már csak a fekete karikáimra kéne valami csodaszert találni 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Sajttorta

2019. május 29.

Ket hete hasznalom, masfel hete egy pattanasom sem volt, ami nekem nagy szo. Az elozo sebecskek maradvanyait is lathatoan halvanyitja. Nagyon meg vagyok elegedve, es bar nem olcso, de annyi rengeteg krem helyett vegre eleg csak egyet hasznalni, igy meg is terult az ara. Meg nem talaltam verseny tarsat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Kitti0120

2019. április 6.

Nagyon szepen eltunteti a pattanasok utani piros foltot.Es szepen begyogyitja a kozmetikus utani sebeket.Egyszoval imadom ezt a kremet:) ja es neha a T-zonamra is szoktam kenni es sokkal tovabb marad matt az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology