Forever Living Products

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiváló bőrhidratáló és kondícionáló is egyben. Az Aloe Propolis Creme az Aloe Vera gél és a méhpropolisz gazdag keveréke kiegészítve olyan egyéb hatóanyagokkal, amelyek szintén az egészséges bőrápolásban kiemelkedőek. Ilyen például a kamilla, amelyet a természet egyik legismertebb bőrápoló gyógynövényeként tartanak számon. Természetes bőrszépítő tulajdonságairól ismert A- és E-vitaminokkal kiegészítve vált tökéletessé e készítmény.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Nagyon szepen eltunteti a pattanasok utani piros foltot.Es szepen begyogyitja a kozmetikus utani sebeket.Egyszoval imadom ezt a kremet:) ja es neha a T-zonamra is szoktam kenni es sokkal tovabb marad matt az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

tonic

2019. március 31.

Jó és tulajdonképpen hatásos is, de pofátlanul drága ettől függetlenül is. Azóta váltottam egy másik propoliszos krémre,harmada ennek, jobban tetszenek az összetevői és a krém maga szuper csak kevésbé ismert errefelé az az olasz márka. Sokkal jobb alternatíva erre, de mivel hatásában jó,nem pontozom le túlságosan. (szerintem mindegyik flp termék túlárazott...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 31.

Tündérvirág

2019. március 31.

Száraz bőrömet 2 nap alatt rendbe tette. Sima, puha lett. Az illata is nagyon tetszik. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Forianka

2019. március 11.

Az illatát imádom és az állaga is kellemes, egyedül az ára borsos, ezért nincs most a polcomon, de remélem hamarosan újra lesz. Min. 5-6000 Ft egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

szusmus

2019. január 27.

Pikkelysömörös bőrtüneteimre szinte az egyetlen gyógyír. Drága, de nagyon tönény, sojáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

pcsengi99

2019. január 24.

Imadom! Borzasztoan draga de legalabb eppen ennyire jo es meglepoen sokaig tart! Nagyon zsiros a borom ebbol kifolyolag szinte mindig van rajtam mimimum 1 pattanas de ez egy Csodaszer. Rakenem, masnapra visszahuzodik. Nyilvan nem minden esetben, de az esetek tobbsegeben. Vannak pattanasok amin csak a kozmetikus segithet de ez szamomra teszi a dolgat es nem tervezek megvalni tole.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Cseniko

2019. január 12.

Sokáig nagy kedvenc volt bőrhibákra, sebekre...., de mintha az utóbbi időben veszített volna a hatékonyságából.

Up.: Hosszú évek óta használom és látom előző év áprilisában csalódottan nyilatkoztam róla.
Néhány hete újra vettem, mert a lábszáraim és a könyököm teljesen kirepedt, (amiben nagy szerepet játszott a kedvenc YR mangós tusfürdőm). Nem segített a szokásos Bioderma testápolóm, megvettem a 25.000Ft os Omorovicza testkrémet, de szintén semmi, majd a First-hez és ehhez nyúltam és másnapra csoda történt!!!!

Nagy kár a parabénekért, de egyszerűen nem tudok jobb testápolót, mint a First+propolisz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

szucsnikky

2019. január 8.

Számomra csodaszer. Évek óta küzdök hol gyengébben, hol erősebben fellángoló perioralis dermatitissel. Hónapok óta szteroidos krémmel kentem az arcomon a szám körüli gyulladt részt, amíg ezt megtettem, nem is volt probléma, de 1-2 nap kihagyás után újra előjött. Próbáltam keresni valami természetesebb gyógymódot. Régóta használtam ezt a krémet, általában borotválkozás után az undorítóan begyulladt szőrtüszőkre, amiket gyönyörűen levitt 1-2 nap alatt, így gondoltam, teszek vele egy próbát az arcomon is. Hát ez valami hihetetlen. 2 napja használom, és már alig van jele a gyulladt kis kiütéseknek. Igaz, hogy az összetevői ennek sem a legszebbek, és elég drága, de nagyon sűrű és sokáig elég, plusz semmivel nem tudtam ilyen hatást elérni, úgyhogy nálam abszolút csodaszer és újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

valamijoonev

2018. november 5.

Sokat segített a pattanásos ügyemben, de nem érzem úgy, hogy megérné az árát. Lehet kapni csodaszereket harmad vagy negyedannyiért. Lásd: teafaolaj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

labanczlaura0502

2018. szeptember 4.

Nagyon pattanásos volt az arcbőröm korábban és ez a termék segített helyrehozni. Nagyon jól hidratál,és segít visszahúzni a csúnya gyulladt pattanásokat. Sűrű állagú,ezért nagyon sokáig elég. Abszolút ajánlom,már a sokadik tubussal használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology