Forever Living Products

Ár:   3410 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. január 21.

Lelőhely:   tanácsadók

juditkaa70

2016. január 17.

Akkor a többi hozzászólok között,én vagyok és leszek a kakukktojás. :) Nekem nagyon szuper volt,és imádtam! Most már szemhéjtusokat használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

lumiukko

2014. június 2.

Pár éve kaptam ajándékba, de elég rossz volt, úgyhogy el se használtam teljesen, a végén kidobtam. A színe intenzív fekete volt, már egy húzásra, de nagyon hamar össze-vissza maszatolódott, folyt, pedig aztán rajtam minden szemre való tartós szokott lenni. 500 Ft-ért is pénzkidobás lenne, nem hogy ennyiért....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

666ordinarygirl

2013. január 9.

Én is többet vártam volna az árához képest.. Elsatírozva viszont megfelel bulik alkalmával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 9.

Josie

2012. február 14.

Én is csak egy darabot használtam el belőle. Nem volt rossz, de kiemelkedően jó sem, s ehhez képest az ára viszont magas. Na meg azt sem értem, hogy a szép összetevőket miért kell elrontani a parabénekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

orban.klaudia

2012. február 10.

Ennyi pénzért többet vártam volna tőle, nem használhatatlan, de nem lett a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Algae Extract, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.