Freedom Makeup

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsooer, Módosítva: 2016. február 8.

Ár:   1990 Ft
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1990 Ft

Duo szemöldökpúder a szemöldökök formázásához és betöltéséhez.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

klariitoth

2019. január 7.

A kedvenc szemöldökporom! Sok színben elérhető, pigmentált, nem kenődik el. Nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

lovecreams

2018. január 22.

Annyira örülök, hogy végre találtam fekete szemöldökre könnyen beszerezhető terméket...:) A Granite verzió van meg, egy fekete és egy szürke szín van benne. Mindkettő nagyon pigmentált, természetes hatást lehet velük elérni és tartósak is!! A pici tükör csak plusz hozzá..imádom és ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

ColoredYouTube

2018. január 21.

Fél áron vettem a PinkPandán. Meseszép! Tökéletes szemöldököket lehet vele csinálni! Természetes, tartós végeredmény! Mindenképpen újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Marietta1977

2017. október 2.

Soft brown árnyalatban van meg, igazából rosszat nem tudok mondani róla. Amit más szemöldökporral tapasztalok, azt ez a termék is tudja, annyira nem este hasra tőle.
Elhasználom, mert azért tartós, jó az állaga és a színe sem rossz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Elhasználom, mert azért tartós, jó az állaga és a színe sem rossz :)

danyadi77

2017. augusztus 27.

Inkább hidegebb árnyalatú, nem sötétbarna és nem szőke púdert kerestem. Netes képek alapján megrendeltem a Taupe színűt. A sötétebb színt használom belőle.Kipróbáltam a világosabbat is, de nem látok lényegi különbséget. Semleges/hideg középbarnának mondanám, annyira nem szürkés. Szerintem kicsit porol, de nem annyira, hogy problémát jelentene. Bármilyen ferde végű szemöldökecsettel fel lehet vinni, én tulajdonképp a hiányosságok kitöltésére használom, arra tökéletes. Kis kerek, masszív műanyag kompaktban van, tükörrel. Elég lassan fogy, sokáig elég lesz. Az ára elfogadható. Plusz pont, hogy ennél a márkánál nagy a színválaszték és nem csak 2 meleg sötétbarnát vagy egy még sötétebb barnát zárnak egy dobozba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

svivko

2016. október 19.

Tetszik!
A csomagolás kemény műanyag, kapott egy mini türköt is, de " A for effort" (ötös a törekvésért). A dark brown verzió van meg, ebben egy hamvas világosbarna, és egy hideg sötétbarna préselt szemöldökpor kapott helyet. Először nemigen tudtam mit kezdeni a szürkének tűnő árnyalattal, így a sötétbarnával szép egyenletesen ki tudtam tölteni a hiányos részeket, ha kicsit meglódult a kezem, előfordult, hogy természetellenesen sötétre sikeredett a végeredmény... Pedig sötétbarna vagyok. Itt ötlött fel bennem a gondolat, hogy talán ki kéne próbálni a világosabbat is, és láss csodát, tökéletesen működik, világosabb, és egy fajta " van-ám-itt-szemöldök-és-annak-az-árnyékát-látod" hatást lehet vele elérni. Ha érted, mire gondolok. :) A sötétebb árnyalatot már csak a nagyon "kopasz" csíkhiányaimra használom.
Tartóssága alap nélkül (szemhéjalapot, primert, arckrémet, illetve alapozót fel lehet vinni szemöldökpúder alapként is használva, igaz az utóbbi elég bénán néz ki, ha nem keféljük ki rendesen a szemöldökből) előfordult, hogy érintésre kopott a termék (mi a csuda, igaz?!), és 4-5 óra alatt igazításra szorult, de alappal tökéletesen helyén marad estére is.
A festék nem porol, kellemes, krémes púder állaga van, így nincs pocsékolás.
ABH dipbrow pomade-jához vagyok szokva, így előre szólok, aki szemöldökhöz pasztát, cerkát, vagy tust használ, porral nem fogja elérni azt a -gyakran- természetellenesen kifaragott szemöldököt, így ezt a természetesség híveinek ajánlom, nekik viszont teljes magabiztossággal. Azért ha sokat fogdossátok a szemkörnyéketeket napközben - ne tegyétek (ráncok, bacik, sminkledörgölés stb.) - egy szemöldökspirállal ajánlatos rásegíteni a végeredményre.
Összegezve : csodának nem mondanám, mert mint írtam önállóan nem teljes a hatás, de szerethető termék.

Ecsetnek - ha nem akarjátok megvenni az ABH 7 vagy 12-es ecsetét eBayről lehet lőni egy koreai sminkmárka ecsetét 1000 Ft körüli áron, ha a "Nature Republic Eyebrow Dual brush"-ra kerestek rá. Klassz termék az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Tetszik!
A festék nem porol, kellemes, krémes púder állaga van, így nincs pocsékolás.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.