Freedom Makeup

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: GNóri, az összetevőket feltöltötte: Nutellabella, Módosítva: 2016. december 12.

20 professzionális minőségű pirosítót, bronzosítót és highlightert tartalmazó paletta.

Nutellabella

2018. november 27.

UD: Változatlanul nagyon szeretem! Az égetett színeket és a highlightokat alig használom, alulról a 2. kontúrszín viszont már majdnem elfogyott, és már most fáj érte a szívem... A pirosítók nagyon pigmentáltak, kevés kell belőlük. Szerintem még úgy is megérte, hogy nem használom ki mindegyik színt.

Ma érkezett meg, az első tapasztalataimat osztom meg veletek. Én a 2990 Ft-os akció keretében vettem meg a biz. rózsaszín Ursus melanoleuca nevű oldalról. Szép a csomagolása, de csalódás is. A benne lévő tükör használhatatlan, mert torzít, és az illesztések sem a legigényesebbek. Kicsit közel vannak egymáshoz a színek, így kisebb ecsetet érdemes vele használni. A tartalom: gyönyörűek a színek, váltakozó pigmentáltsággal. A matt pirosítók kellemes színűek, egész jól érvényesülnek a bőrön. Az égetett változatot csak swatcholtam, és az a tapasztalatom, hogy kevésbé látszanak meg a bőrön. A 3. sorban bronzosító, kontúros színek vannak, ill. egy sárgásabb és egy rózsaszínesebb "testszínű" púder. Mindegyik kellemesen pigmentált, de a barnák közül kettő elég sötét. A highlight színek nagyon szépek. A felső három irizáló szín csillivillibb, amolyan "a Holdról is látható", a 4. a kedvencem, diszkrét, rózsaszínes-barackos, míg az utolsó óarany színű, de nem túl sötét. Szerintem az életben nem veszek többé pirosítót, mert durván sok ez a paletta, így annak, aki egyszerre akar mindenféle pirosítót és púdert, annak szuper. Ajánlom, nekem egyelőre tetszik. Update-tel akkor jövök, ha esetleg csalódnék. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

svivko

2018. március 3.

A matt színek selymesek és szépen pigmentáltak a szatén pirosítók nagyon szárazak, porolnak és a legtöbb szín röhejes, ami nem az a fagyott-neon-retró-metál az a két felső szín, de azokat is csak matt pír felé tudom elképzelni, önmagukban nagyon természetellenesek.
A kontúr-oszlopban a csontszín kellemesen pigmentált, de poros, a banán púder nem fehér embernek való, a három barnából pedig kettő ugyanolyan felvíve. És két bronzosító (melegebb, matt) árnyalatot kapunk, ugyanabban az árnyalatban és egy semleges bőr közeli, tök jól pigmentált hűvös kontúrszínt. Ami viszont nagyon tetszik, és jól mutat a bőrön.
A highlighterekből csak az utolsó narancs-szín okoz komolyabb fejvakarást, a többi viszont nagyon kellemes. Fentről lefelé kapunk egy Anastasia marshmallow dupe-ot, egy sárga aranyt, imádni való, egy hideg enyhén rózsaszín duochrome-ot, egy könnyen túladagolható hidegfényű lilát (ötlet szerintem megintcsak Anastasia sweets-ből, viszont kevéssé jól kivitelezve), és egy (sajnos) visszafogott barackot, ami nem az a wow villogó highligter, de szerintem helye van egy ilyen palettában.
A csomagolás nagyon helyes, mint egy e-book reader vagy egy ipad tok, klassz ajándék lehet.
Tartóssága felülmúlta az elvárásaimat 8 óraután sem fedeztem fel kopást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Tartóssága felülmúlta az elvárásaimat 8 óraután sem fedeztem fel kopást.

szikoraevelin

2017. november 7.

Imádom ezt a palettát,akciósan szereztem be nyáron kb 5 ezer forintért, és én azt mondom, hogy minden pénzt megér!
A tükör valóban használhatatlan, torzít, viszont én ezen nem akadtam fent túlságosan.. a színek rendkívül pigmentáltak, a highlighterek csodásak!
Az ecsetet elég minimálisan beleérinteni. Nagyon tartós.
Ezt a palettát én professzionális felhasználásra simán javasolnám! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Az ecsetet elég minimálisan beleérinteni. Nagyon tartós.
Ezt a palettát én professzionális felhasználásra simán javasolnám! ;)

csizmadiacinti

2017. július 7.

Pinkpandáról szereztem be, lényegében elégedett vagyok. Tartós, változatos árnyalatok vannak benne. Ami zavaró számomra, hogy nagyon kicsi a hely a színek között. Az biztos, hogy évekig elég lesz, szépen pigmentáltak. Beszerezni akciósan érdemes, 6-7 ezret azért nem ér minden jó tulajdonsága ellenére sem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Piros.