Freedom Makeup

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: profectuscat, az összetevőket feltöltötte: ipszilonze, Módosítva: 2016. június 27.

Freedom Makeup mono szemhéjpúderek, melyet a High Definition formulája tesz intenzív színűvé.

30 színben kaphatóak (matte, duochrome és fényes finis)

Vicus0803

2018. november 23.

1 db matt barna színem van de az pont passzol a szemöldököm színéhez, nagyon örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Kiárusítás során vásároltam talán a Pepcoban 150 Ft-ért. Nem tartós, nem pigmentál szépen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

lenizsu

2018. július 15.

238, 207, 234 árnyalatban használom a terméket. Mindhárom krémes, metálos fényű, jól pigmentált termék. A 238-as árnyalat kicsit porzik, de nem jobban, mind pl. a Milani Everyday Eyes 08 palettámban található színek. Szemhéjalap nélkül is kiadja a csomagolásban lévő árnyalatot. Ecsettel és ujjakkal is könnyen felvihető. Szemhéjbázissal egész nap a helyén marad. Potyogást sem tapasztaltam. Az Inci is egész jó. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

bakocsenge

2018. január 20.

Két szinte megszólalásig hasonlító árnyalat van a birtokomban, a 238 és a 236-os árnyalatok. Nude, enyhén csillámos, rózsaszínes szemhéjpúderek. Elsősorban alapnak vettem őket, hogy világosítsam velük a szemhéjamat, illetve a szemzugomat. Ennyi pénzért nyilván nem funkcionál tökéletesen, a pigmentáltságra erősen lehetne panaszkodni, kopik is erősen, még szemhéjbázissal sem tökéletes. Mindezek ellenére elhasználom mindkettőt, nem szoktam mono szemhéjpúdereket venni, pedig praktikus szállítani őket és még csak nem is sajnálom, ha összetörnek utazás/rohanás közbe a táskába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 30.

A Pepcoba vasaroltam pár száz forintért és valami csoda. Egy világosrózsaszint választottam, aminek gyönyörű fénye van, így a mindennapokon nem csak egy szuper szemhéjúder, hanem egy tök jó highlighter is.
Szépen pigmentált és szuper tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

Szépen pigmentált és szuper tartós.

KuliKali

2017. augusztus 13.

én ezt nem értem...360 ftért vettem a pepcoban,már az ára is vicc volt de amit tud... Tartósságban magasan veri a Nyx palettámat,egész nap gond nélkül fent marad.. Nagyon szuperü pigmentált,építhető eldolgozható. Megszállottja vagyok a pezsgős árnyalatoknak,ez is egy olyan szín,nagyon szép. Mindenképp beszerzek még más színeket is. Le a kalappal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

krisz0429

2017. augusztus 3.

Csak egy db van nekem,megvettem mert nagyon olcsó volt.Most látom az összetevőit :( kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Dea

2017. június 19.

Egy világoskéket sikerült megszereznem,elég pigmentált,kicsit porzik ,lehet építeni,de sajna a parabén miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Sz. Csilla

2017. május 19.

Sötét szürke van belöle, füstös szemeket készitettem belőle. Nappal is viseltem, mert nem túl sötét, rajtam nem erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

egetoerika

2017. április 16.

Amennyi színt csak lehetett, mind beszereztem a pepcoban. Először az ára miatt vettem 2-3 színt, aztán utánanéztem, és már direkt keresem. Nekem a matt formula jön be igazán. A csillogóval sajnos nem igazán vagyok megelégedve. Bármilyen alapot teszek alá elég hamar potyogni kezd. Gyűlölöm, ha a szemem alatt csillog! A matt típusnál ezt nem tapasztaltam. Szépen összedolgozható, satírozható. Nagyon klassz nude sminkek készítéséhez. Eléggé tartós is. Kedvelem, a potyogás, és csomagolás miatt ( domború, így nem lehet egymásra rakva tárolni) vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate