Freedom Makeup

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: BorosAlexandra, Módosítva: 2018. január 5.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

12 szuperül pigmentált szemhéjpúdert tartalmazó paletta. Remekül kombinálható matt és csillámos színek melyekkel számtalan smink elkészíthető különböző alkalmakra.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
BorosAlexandra

2017. december 19.

Nagyon szépen pigmentáltak a színek, nekem alap nélkül is kibírnak 4-6 órát csomósodás nélkül. Picit potyog, ha túl sokat viszel fel az ecsetre, de szépen építhető. Nappali smink is készíthető vele. Imádom, nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

gumibogyo11

2016. augusztus 22.

Szép pigmentáltak a színek, könnyű volt felvinni is nekem nem potyogott le. Artdecos alappal haszáltam és így kitartott egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Nancyke

2015. szeptember 8.

Múlt héten rendeltem meg és a hétvégén már kis is próbáltam. Nagyon szépek és élénkek a színek, amik felkenve is megtartják eme jó tulajdonságukat. Az ecset beletapogatásával óvatosabban kell bánni, mert hajlamos lepotyogni ha túl sokat szeretnénk felvenni egyszerre, de ha erre figyelünk, alapvetően nincs vele gond. Könnyen lehet vele dolgozni és a színekkel is meg vagyok elégedve, szerintem ár/érték arányban nagyon is megállja a helyét és tessék csak bátran kipróbálni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.