Freedom Makeup

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

Professzionális minőségű bronzosító, elragadó párduc mintával.

4 féle színben kapható

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

reka56

Korcsoport: < 18
2018. február 17.

Nekem a Purr árnyalat van meg. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, meglepően tartós és nagyon jól pigmentált. Nekem kedvencemmé vált. Ha elfogy, biztosan újraveszem. Megérdemli a maxot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 17.

korita07

2016. augusztus 13.

A Pro Glow Meow árnyalat van meg belőle, azt hiszem talán ez a legvilágosabb belőle. Nagyon jól pigmentált, elég tartós és nagyon örülök, hogy nem narancsosan meleg árnyalat, így az én világos bőrömön is természetesnek hat. Szerintem elég jó az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.