Freedom Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Összesen 8 árnyalatot tartalmazó paletta amelyben találsz púder és égetett pirosítókat, és highlightert is.

3 árnyalatban kapható

alizee

2019. július 8.

a 'peach & baked' paletta van meg, nagyon szuper, teljeskörűen kihasználható színek, sőt az első olyan paletta amiből az összes színt használom. közepesen tartós, egy hosszú nap után azért kopik, és felvitelkor vigyázni kell mert eléggé porzik. de előttem már mindent leírtak. ár érték arányban verhetetlen. ja a tükörnek én is nagyon örülök :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Bblanka92

2019. május 7.

A Peach and baked palettát vettem meg. Ár-érték arányban nagyon jó. A highlightereket ovatósan kell használni a főleg a rózsaszín árnyalatot (én inkább szemre szoktam használni). Szépek a színek és tartósak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

aesthete

2018. október 5.

A képen látható Peach and baked árnyalatban van meg és azt kell mondjam, egy nagyon jó paletta. A színek szépen pigmentálnak, kevésbé porolnak és viszonylag tartósak, amit el lehet várni a pirosítóktól. Ár-érték arányban remek választás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Rozimozi

2018. március 9.

A Peach and baked palettát használom már kb két éve, az egyik kedvenc pirosítóm lett. Megvan benne minden, ami kell: gyöngyörű pirosítók, természetes árnylatú bronzosítók, egyedül a highlighter szín túl csillogó az én ízlésemnek hétköznapokra. Felvitelnél minimálisan porol (de melyik por állagú termék nem?), viszont a színek szépek, kellően pigmentáltak, a tartósságára sincs panasz, púderrel fixálva simán bírja a napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Kakao

2017. március 26.

😍😍😍😍😍. Egyszerűen csodálatos! Ez valami álom! 8 szín van benne! A bronz színú paletta van meg! Abban van: 2 rózsás pirosító, 2 barnás pirósító, egy barna highlighter, egy fehér highlighter, egy csillogó illetve egy matt bronzosító! Na most: a highlighterek elképesztően csillognak ezért vigyázni kell! A pirosítók élénkebbek mint látszanak! A bronzosítók kicsit sárgásak! Tartóssága közepes! Ára korrekt!
🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

🌟🌟🌟🌟

hnikolett

2017. március 24.

A "bronze and baked" büszke tulajdonosa vagyok, eddigi legszebb palettám. Igazából még csak 2 órája tart a szerelmünk, de nem fog egykönnyen megszakadni. Gyönyörű színek, pont annyira pigmentáltak amennyire szeretném. Nekem a minden napokra tökéletes lesz, igazából én egy majdnem teljes sminket össze tudnék tenni belőle magamra, pirosító, bronzosító, highlighter és szemhéjpúder!:D Eddig nekem 5*, nemhiszem hogy változna a véleményem, amennyiben igen, jövök és update-elek:D Ja és igen, majdnem elfelejtettem: VÉGRE TÜKÖÖR!!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Nussh

2017. február 15.

A képen látható színösszeállítású palettával rendelkezem én is. Egy barátnőm dicsérte a Freedom szemöldökzseléjét, emiatt esett a választásom erre a márkára. Azon kívül, hogy a pirosítós árnyalatok enyhén porolnak, semmi rosszat nem tudok mondani róla. Szép, pigmentált, teljesen hordható, relatíve tartós színek (kb 5-6 órát bír ki rajtam). A highlighterei is csodásak; diszkrét, abszolút nem hivalkodó fényt adnak a bőrnek. Ár-érték arányban kiváló termék. Plusz pont a hatalmas tükörért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Dézi

2016. szeptember 20.

A képen látható Peach and baked árnyalatban van meg. A Bronze and baked változatot jobban szerettem volna, nézegettem is hónapokon át és tanakodtam rajta, hogy megrendeljem -e, aztán egy nap amikor reggel sminkeltem akkor realizáltam hogy pontosan ugyanazok az árnyalatok vannak benne, mint a Makeup Revolution Golden Sugar palettában, így végül nem erre esett a választásom. Szerencse hogy észrevettem, elég ciki lett volna két ugyanolyan palettát tartani itthon :D
Ennek a kis pirosító palettának viszont nagyon örülök, mert eddig elég kevés pirosítóm volt, ilyen palettám meg egy sem. Nagyon szépek a színek benne, tényleg barackos mindegyik, barnás, pinkes és narancsos változatokban.
A highlighter is babás rózsaszín benne, pedig a fotókon fehérnek tűnik. Ez nagyon hasonlít a The Balm Cindy Lumanizerre. Ezt a palettát inkább fehérebb bőrű lányoknak ajánlom, nekem még kicsit látszik a nyári szoli színem és meggyőződésem hogy jobban fog mutatni rajtam télen.
A pigmentáltsága teljesen rendben van, minden szín nagyon szép erőteljes és könnyen satírozható. Egyetlen hátránya, hogy még a legpuhább ecsetemmel is porolnak a púderek benne, így vigyázni kell vele hogy ne piszkoljuk össze vele a ruhánkat használatkor. Szerencsére arcbőrön elveszíti ezt a tulajdonságát.
A tartóssága teljesen átlagos, rajtam egy pirosító sem marad fent 3-4 óránál tovább, de a 2800 Ft-os ár mellett ne is várjunk tőle luxus minőséget.
A csomagolása masszív, utazáskor jól jöhet, mert lapos és könnyen elfér a neszesszerben, mégis van lehetőségünk válogatni a színek között ha ezt visszük magunkkal. Szerintem ár- érték arányban szuper termék, bátran ajánlom hétköznapi használatra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

hvikcsu

2016. február 15.

Nekem is a képen látható barackos árnyalatban van meg, még a másik árnyalatot is szeretném. Nagyon szép pirosítókat és highlightereket kapunk hihetetlenül olcsón. Szépen pigmentáltak, de nem kell tartanunk a bohócpofitól. :D Mióta megvan, a többi pirosítómat elő se veszem, mert bármilyen hangulatban vagyok, bármilyen sminket csinálok, találok hozzá illőt. :) Szerintem ennyi pénzért ajándék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 15.

Mrsficc

2016. január 31.

Szuper kis paletta! Nagyon jól pigmentált színek! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Szuper kis paletta! Nagyon jól pigmentált színek! Csak ajánlani tudom.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.