Freedom Makeup

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Professzionális minőségű rúzs, 20 különböző árnyalatban.

zfruzsi

2019. április 8.

A rózsaszín szettet rendeltem meg egyszer valami szuper akció keretein belül. Elég pigmentáltak és ár-érték arányban elég jók, de nem lettek a kedvenceim és mivel vagy volt ugyanolyan árnyalatom más rúzsban, amit jobban szerettem a formulája/tartóssága/bármije miatt vagy nem állt jól az az adott árnyalat, így végül egy darabot sem tartottam meg az ötből. Nem rosszak és jó lehet annak, akinek még nincsenek ilyen színei, de nekem feleslegesnek bizonyultak végül, így inkább elajándékoztam illetve amiket csak egyszer swatcholtam, azt árulom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

dynah13

2018. július 3.

Pink 101 Flushed arnyalatom van, es nekem tetszik. Nagyon olcso, ar-ertek aranyban szerintem jol teljesit. Nem szarit, szep a szine, es tovabb birja, mint amire szamitottam. Ovatosabb ivast bir, evest egyaltalan, de nem is varom el tole. Fogom hasznalni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

ipszilonze

2018. február 16.

Két árnyalatban próbáltam, egy nude (111 Untouched) és egy bordó (109 Red Wine) színűt. Elképesztő, mekkora a különbség a kettő között. A nude színében sokkal világosabb, mint amilyennek tűnik a tégelyben, elég krémes és nem túl tartós, ellenben a bordó elképesztően pigmentált, tartós, szinte mattrúzsnak tűnik. Mindkettőt könnyű eltávolítani, nekem egyáltalán nem szárítóak, pedig gyakran meg szokott esni hasonló termékeknél.
Szó ami szó, le vagyok nyűgözve, az ár pedig csak hab tortán.

Update: időközben eléggé megváltozott az állaguk, sokkal krémesebb, könnyen kenődik a sötétebb is, úgyhogy maximum lefixálva használom. A másik pedig, hogy engem meglepetéssel, és nem csekély örömmel töltött el, hogy a rúzs alján lévő kis színmutató rész is rúzs, külön kis leszedhető tégelyben. Lehet, hogy ez csak nekem volt nagy felfedezés, de mekkora királyság már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Szó ami szó, le vagyok nyűgözve, az ár pedig csak hab tortán.

jajanna

2018. február 3.

Egy ismerőstől kaptam két árnyalatot, amik rajta nem álltak jól. Rajtam nem lennének rosszak, de egy kicsit túl neonosak. Ami az igazi baj, az az, hogy beleülnek a barázdákba a számon és nem tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

bakocsenge

2018. január 20.

Szintén Pepco szerzemény, a 112-es árnyalatú Sooner Or Later. Barnás, nude-os színű, mindennapokra vettem, pont azért, mert mindenhez passzol. Hát... persze, nem vártam tőle sokat, ennyi pénzért nem számítok Rimmel minőségre. Elég halovány, a pigmentáltsága nem túl jó, de én szeretem használni, ad egy kis színt az ajkaimnak, egyenletesen kopik. Kis púderes-sminkfixálós segítséggel egész tartós. Amit vártam a párszáz forintos ártól, azt hozza maximálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

tara95

2017. december 26.

Egy szép sötétlila van meg. Maga a rúzs krémes, mégis nehezebb felvinni. Ütögetve gyönyörű téli ajkakat varázsol, ezért megszerettem de sajnos nem túl tartós. Legalább diszkréten kopik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

BorosAlexandra

2017. december 25.

A Juicy Lips árnyalat van meg. A színe nagyon tetszik, visszafogott, szinte alig látszik, finom puha lesz tőle az ajkam és nekem nem is szárít. Negatívuma, hogy nagyon hamar kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

cs3ng31214

2017. december 11.

Make me crazy narancsos piros és Untouched nude színek vannak meg. Hát nem a legjobb állaggal rendelkezik, elég kemény gumiszerű és sokat kell lehasználni hogy a valódi színintenzitását kapjuk. Nem valami tartós, hamar el kezd kopni a semmitől.
Szerintem arra tökéletes ez a rúzs, ha ki szeretnéd kisérletezni hogy milyen színek állnak jól a kedvező ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

rebekahorvathh

2017. november 18.

Nemrég tértem vele a haza Pepcobol. A Nude Dream arnyalatot választottam. Mindekepp akartam ma szajfenyt vagy egy ruzst a pepcobol kipróbálni, de nagyon meglepődtem amikor láttam hogy van pár Matt darab. :) Leginkabb csak matt ajaktermeket használok, úgyhogy volt ám öröm amiért egy nude szint talaltam. Igy elsőre a színe nagyon tetszik, talán az egyik legjobb nude színű ruzsom. Tartossagara nincs meg tapasztalat, de nem számítok nagyon sokra. A negatívum talán annyi, hogy nagyon szárit, de majd ala hidratalok hatha jobb lesz. Ennyi pénzért abszolút ajanlom ráadásul gyönyörű színe van es meg matt is... alom ruzs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

0rseee

2017. november 12.

360 forintért szinte csoda ez a rúzs! A különböző színek más-más minőségűek, a Red Dream nálam szuper tartós, szépen kopik, legalább 6 órán át fent marad. A világosabb színek nem tökéletesek, de annyira olcsók, hogy elnézem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate