Freedom Makeup

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: Sara26, Módosítva: 2016. június 9.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

7 szuperül pigmentált szemhéjpúdert tartalmazó paletta. Remekül kombinálható matt színek melyekkel számtalan smink elkészíthető különböző alkalmakra.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szabofannika0215

2017. július 1.

Kicsit nagyobb kiszerelést vártam mikor megrendeltem, de attól még teljesen jó kis termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Nuca

2015. december 23.

A kép alapján nagyobbra számítottam de így se baj, aranyos is kompakt. Jól hasznosítható bár a "szuperül pigmentált" talán túlzás. Alapjában véve megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

CeCeDrake

2015. november 22.

Remekül kihasználható színek, az első csak matt palettám volt, jó minőségű termék, nevetséges áron! Negatívum talán az applikátor, de még mindig jobb, mint néhány palettához adott, végszükség esetén használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

RimmelAthen

2015. november 18.

Nagyon szeretem ezt a palettát! Mindennap használom szinte, tökéletes sminkek készíthetőek belőle, bármilyen alkalomra. A pigmentáltságuk közepesen jó, egy szemhéjalapozóval tökéletes egy napra! Jó a mérete is, én Prágába is elvittem magammal és a szemöldökömet is "megmentette" ezáltal. Egyszerű paletta, a hétköznapokra pont jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.