Freedom Makeup

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Sminkek szájra

Ha szeretsz merész lenni, próbáld ki a Freedom Makeup különleges rúzskollekcióját!

5 árnyalatban kapható

Black Fairy

2017. november 14.

Nekem a fekete és az ezüst (The Sith, Sky-walker) vannak meg...
A fekete állaga elég kemény, egyáltalán nem intenzív, alig tudok színt kicsikarni belőle..
Az ezüst krémesebb, szépen kenhető, gyönyörű, intenzív színe van.
Tartóssága mindkettőnek pocsék, szárítani nem szárítanak...fotókhoz teljesen rendben vannak, viszont hordásra - szerintem - alkalmatlanak...ráncba ülnek, kenődnek, foltokban kopnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Nekem a fekete és az ezüst (The Sith, Sky-walker) vannak meg...
Az ezüst krémesebb, szépen kenhető, gyönyörű, intenzív színe van.

SylvieMcIlrath

2016. április 30.

Nekem a fekete/sötét szürke árnyalat van meg. Szép színe van, de nem túl krémes. 2szer 3szor át kell mennem, hogy legyen színe. Sajos a tartóssága sem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate