Freeman

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: szilvi, Módosítva: 2015. október 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az avokádó és zabkása kivonattal készült agyagos krémpakolás megtisztítja bőröd a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, javítja a faggyúműködést és elősegíti a bőr természetes tisztulását. Rendszeres használatával bőröd lággyá, selymessé válik.

vivalaeri

2019. november 23.

Azt hiszem ez volt az első Freeman termék, amit használtam. Talán nem is végeztem ki a tubust, nem volt annyira meggyőző.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

sailorluna

2019. január 29.

éveken keresztül újravettem, de azóta találtam jobbat. puha és matt lesz tőle a bőröm, a pórusokat finomítja, de sajnos eléggé szárít. a szemem sokszor könnyezett tőle, gondolom, az illatanyag miatt, szóval tök feleslegesen van benne... az állaga könnyen kenhető, száradás után kellemetlenül húzódik, lemosni kicsit nehézkes. eleinte nagyon imádtam, egy héten többször is felkentem, és javított a bőrképemen, de ez a hatás csak ideiglenes, komolyabb problémákat nem fog megoldani ez a maszk. a baviphat epres és a cadea vera teafaolajos pakolása jobban tetszik, mert azok nem szárítanak. nem rossz cucc, de a benne lévő formaldehidet kibocsátó tartósító szer nem hangzik valami biztatóan, nem csodálom, hogy megújították az összetételét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Ancs527

2017. augusztus 17.

Szeretek különböző arcpakolásokat kipróbálni, úgyhogy gondoltam miért ne próbálnám ezt is ki. Főleg miután elolvastam az itteni véleményeket. Arcradírozás után használom. Mindig fennhagynom kb.20 percig majd szivaccsal szoktam lemosni(anélkül szerintem nagyon sokat kell vele bajlódni). Lehet én vártam tőle túl sokat, de azonkívül, hogy pihepuha lesz az arcom, mást nem vettem észre. Néha, ráérősebb napjaimon szívesen használom, de újra nem venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

DayanaComplow

2017. május 30.

Én nagyon szeretem ezt a krémet. 30b percig szoktam fenthagyni, majd szivaccsal lemosom. Nagyon jó illata van, és érzem, hogy puhább és tisztább utána a bőröm. Nekem egyáltalán nem szárítja a bőröm. Hetente 1x-2x ajánlott használni. Nagyon jó kis arcpakolás, biztos, hogy újra meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Birkin22

2016. április 30.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, szerintem annyira nem nagy szám, viszont nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

mmartina97

2016. február 20.

Nagyon tetszik a színe.Jól tisztít,viszont nekem rettentően szárítja a bőröm.Használata után hidratálnom kell

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 20.

vzitus

2016. február 20.

Az itt olvasottak alapján vettem meg. Radírozás után szoktam felkenni. Én szeretem, bár eléggé szárítja a bőröm, muszáj utána hidratálni. Lassan elfogy, nem hinném, hogy újra fogom vásárolni. (Még mindig keresem a tökéletes arcpakolást....de elég nehéz megtalálni!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

katja

2016. február 17.

Már majdnem elhasználtam egy tubussal ebből a pakolásból, de nem fog hiányozni ha elfogy. Puha volt a használat után a bőröm, de miközben szárad szétfeszíti a bőrt és viszket, nekem nagyon kellemetlen volt. Se nagyon jót, se nagyon rosszat nem tudok mondani róla, nem veszem újra, inkább keresek valami mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

MBR

2016. január 7.

Nagyon szeretem, mert tisztítja a bőröm. Utána jól ki lehet nyomkodni a mitesszereket (tudom nem lenne szabad) és puha lesz tőlem a bőröm. 4 pont az összetevők miatt és mert eléggé szárít, de ettől még szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

viewxy

2015. november 2.

Puha tőle az arcom, de viszketni szokott amikor szárad. Kell utána hidratálni. A miteszerekből kiszívja az olajat, el nem tüntette őket egyenlőre, de javított rajtuk. Heti egyszer kétszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.