Freeman

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2015. október 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tápanyagban gazdag maszk holt-tengeri ásványi anyagokkal és tengeri sóval. Ezek pótolják és egyensúlyozzák a nedvességet, miközben kitisztítják az eltömődött pórusokat. A levendula és a bergamott segít elérni az aromaterápiás boldogságot, ami leöblíti a stresszt, simává és ragyogóvá teszi a bőrt. Tökéletes minden bőrtípusra.

sailorluna

2019. január 29.

a zabkásás verzióhoz hasonlóan ettől is puha és matt lesz tőle a bőröm, a pórusokat finomítja, de sajnos eléggé szárít. a szemem sokszor könnyezett tőle, gondolom, az illatanyag miatt, szóval tök feleslegesen van benne... az állaga könnyen kenhető, száradás után kellemetlenül húzódik, lemosni kicsit nehézkes. hatásában nem látok különbséget a zabkásáshoz képest, javított a bőrképemen, de ez a hatás csak ideiglenes, komolyabb problémákat nem fog megoldani ez a maszk. a baviphat epres és a cadea vera teafaolajos pakolása jobban tetszik, mert azok nem szárítanak. nem rossz cucc, de az összetevőit nézve volt min változtatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

merchajnalka

2015. április 18.

Én Avatarkodni szoktam ebben az maszkban. De Hupikék Törpilla is kivitelezhető... :D IMÁDOM!!! A LEGJOBB!!! Használtam az avokádósat, azt csak szimplán szerettem, a pink grépfrútosat is szerettem, bár az kicsit szárított sokkal többet kellett krémeznem utána, de nyáron rendkívül üdítő volt a használata, viszont az uborkás lehúzós na azt én lehúztam a wc-n képletesen, mert nagyon nem működött együtt velem. DE EZ, EZ VALAMI CSODA!!! Heti 1szer wellness napozáskor szoktam használni: langyosvizes arcmosás + radírozás + maszk, kb 15-20 percet ücsörgök vele egy fullhabos (Palmolive Ayurituel Peaceful tusfürdőből nyert habok között) káb vízben és csak relaxálok. Gyertyák és félhomály. Hagyom magam ellazulni, tisztulni, lenyugodni. Ez az én stresszmenetsítő szépségcsomagom. Már élni se akarok nélküle. Én elhiszem minden szavát (aromaterápiás boldogság, leöblíti a stresszt etc.) és tapasztalom is a csodás tisztító erejét. Szuperselymes tapintása lesz lemosás után a bőrömnek, érezhetően tisztább, egészségesebb kinézetű. Nem húzódik tőle a bőröm, nem irritál használat közben se, utána sem tapasztalok rossz mellékhatásokat. Továbbra is venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Racka

2015. március 21.

Matt és puha lesz tőlem a bőröm, HA kibírom a száradási időt. Sajnos valamelyik összetevőre érzékeny a bőröm és már a száradás alatt csíp, éget. Lemosás után pedig olyan a bőröm érzete, mintha smirglivel dörzsöltem volna át (bár semmi pirosság, semmi nem látszik, a bőrkép szép). Az érzékenységtől eltekintve másnak beválhat, ezért 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol