Freeman

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yasmine1122, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Adnilem

2013. október 8.

Tetszett az illata, anno azért is vettem meg. :) A hidratálásával nem voltam megelégedve, ezért nem vettem újra. Az én száraz bőrömnek ennél több kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

Pannamari

2013. október 8.

Nagyon erős az illata, olyan mintha naptejjel kenném magam (én szeretem az ilyet, de párom frászt kap ha érzi rajtam), nagyon könnyen beszívódik, azt szeretem benne, de ha télen az extra száraz lábamra kenem, azon nem segít túl sokat sajnos. Inkább normál bőrre jó, ha elviseli az ember az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

Ency

2013. október 1.

Illata rossz ,hidratálni sem hidratál rendesen!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 1.

Illata rossz ,hidratálni sem hidratál rendesen!!

moldvaieva

2013. július 22.

Régebben használtam, kellemes érzés a bőrömön , az állaga is jó és a hidratálásával is meg voltam elégedve. Viszont nekem az illata valahogy nem tetszett pedig imádom a kókusz illatú termékeket de ez a kókusz+ Guava párosítás nem nyerő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 22.

Ivlisz

2013. július 17.

Nekem már az újabb csomagolású van meg és eddig nagyon tetszik. Nagyon finom kókusz illata van, könnyen felszívódik és jól hidratál. 400 ml-es így elég sokáig elég lesz. Kókuszmániásoknak előszeretettel ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Nicky6

2012. október 15.

Nekem is ez mar a masodik flakon. Engem az illata rabul ejtett, valami isteni. A hidrataltsaga minimalis nekem elgendo de egyaltalan nem szaraz a borom. Akinek kicsit is szaraz nem ajanlott. Nagyon konnyen beszivodik es nem hagy zsiros erzetet. Eleg nagy kiszereles szoval hosszu ideig eleg meg akkor is ha minden furdes utan hasznalod.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

ancsibancsi

2012. június 19.

Isteni az illata! Az állaga nagyon kellemes, krémes, nem zsíros, zselés. Gyorsan felszívódik, az illatát nagyon sokáig megtartja. Azt nem vettem észre, hogy rugalmasabb lett tőle bőröm, de amit ígér, hogy megtartja a rugalmasságot, ezt valószínű teljesítette is. Hidratáló hatása nekem megfelelő, így nyáron, télen nem teljesítene ennyire jól és száraz bőrön sem segíthet nagyon. Igazi nyári testápoló! Tengerparton érzem magam, ha használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

orsi

2011. szeptember 8.

Én már a 2. tubust koptatom.Az illata fantasztikus,de nekem néha kevés a száraz bőrömre.Sok mindent próbáltam már,de ez az egyetlen ,amire nem lettem allergiás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

yasmine1122

2011. május 1.

Az illata nagyon finom kókuszos és tartós is. Bőrrugalmasságot segítő testápoló a neve, nem tudom a bőröm mennyire lett tőle rugalmas, de viszonylag jól hidratál. Nagyon száraz bőrre nem ezt a testápolót ajánlanám.
Ami még pozitív, hogy nem tesztelnek állatokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 1.

Ami még pozitív, hogy nem tesztelnek állatokon.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.