Freeman

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a méregtelenítő agyagos maszk a menthol és a citrom koncentráció segítségével nyugtatja és pihenteti a problémás arcbőrt, és csökkenti a nagy pórusok megjelenését. Alkalmazható az olajos, zsíros bőrre.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

A csokis-eper verzió után döntöttem emellett, hogy egy kis felfrissülést nyerjek a már émelyítően édes illatok után. A méregtelenítő hatása ennek is nagyon jó, az illata frissítő és tényleg megkönnyebbülést hozott az orrom számára. A színe menta zöld, Halloween leendő Szabadság-szobrainak kötelező :)
Érdemes beiktatni az arcápoló rutinba legalább hetente egyszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Érdemes beiktatni az arcápoló rutinba legalább hetente egyszer! :)

dorci993

2015. január 18.

Egész kellemes, jó puha és tiszta lesz a használata után a bőröm, az illatát pedig szeretem, engem egy jófajta mentás limonádéra emlékeztet:) Nagy csodákat nem művel, szóval valószínűleg ezt a fajtát nem veszem újra,de érdemesnek látom a kísérletezésre a többi fajta arcpakolásukat :) Összességében azért megérte, nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

beautygeek

2012. november 26.

Uborkásat akartam venni, de az nem volt, így ezt vettem meg. Nagyon szeretem. Az illata engem nem irritál és a szemeim sem könnyeznek tőle. Használata után az arcom tiszta és felfrissült. Nekem bevált! Előttem írta valaki, hogy a pattanásokkal nem tud mit kezdeni. Nos, nem is ígéri azt. A leírás szerint nyugtatja a bőrt. Egy pakolás nem fogja elmulasztani senkinek a pattanásait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

zazi

2012. október 20.

jópár hónapja vettem ezt a maszkot, eleinte annyira erős volt a mentol illata h könnyezett tőle a szemem :D mostanra vagy elillant vagy megszoktam, de mostmár nem sírok tőle. a pattanásokkal nem tud mit kezdeni, de az olajat mintha kiszippantaná a pórusaimból.. egynek jó volt, rengeteg van a tubusban, úgyhogy kiadós mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

Ksari

2012. szeptember 11.

Nemrég ezt a maszkot is megvettem, de egy kicsit csalódott vagyok. Már régóta megvan nekem az uborkás és az epres, és mindkettőt imádom. Ez a citromos is jó, de közel sem annyira mint azok. Az illata kellemes, tisztítja a bőrt és jó árban van, de mégsem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

klaubp

2012. július 13.

Csodát nem tesz,de nem rossz.....Akinek nem problémás a bőre nyugodtan kipróbálhatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 13.

mignon

2012. július 6.

Szintén az avokádós helyett vettem, mert nem találtam. Az maradt a kedvenc, ennek használata után kevésbé látványos a változás az arcomon. Nekem nem csökkentette annyira a pórusaimat, de ennek ellenére kellemes használni, jó érzés az arcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

tittus

2012. február 23.

Én zsíros bőrre használom. Az avokádós-zabkásás helyett vettem meg, mert olyan éppen nem volt, és ez is agyagos, illetve elviekben ugyanazt tudja. Heti egyszer használom már kb másfél hónapja, de változást nem sokat tapasztalok (lehet, hogy többször kéne felkennem). Az avokádós maszk "csodahatás"-ából kiindulva valami ilyesmit vártam ettől is, de nálam egyelőre (!) nem jött be :[. Viszont a barátomnak csak egyszer kentem fel,és utána boldogan újságolta, hogy milyen jól elmúltak a pattanásai!
Egyébként az illata kellemes, az állaga jó sűrű, és nem kell belőle sok. Lemosni picit nehéz, de ez legyen a legnagyobb baja :]. Lemosás után meghökkentően tiszta érzete van a bőrnek, nem húzódik,nem fénylik, kellemesen hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol