Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Dezodorok

Dormir

2019. augusztus 8.

Engem is csíp, már,, pedig nem érzékeny a bőröm, pedig az első mentes deo, amitől nem vagyok oroszlánszagú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 8.

ssteff15

2017. július 19.

Gyártják még....bár az INCI listát még nem hasonlítottam össze..és lehet a csomagoláson változtattak valamit, nálunk a dm-ben új termékként van feltüntetve. Tetszett a tisztasag illat, na meg hogy alumínium mentes, ezért gondoltam ezer forintot megér...egy kristálydeon gondolkodtam még, de valahogy nem tudok bízni benne. Pedig lehet neki kellett volna bizalmat szavaznom...az első használatkor semmi kellemetlen érzéstnem tapasztaltam és állta a sarat a dezodor elég derekasan tíz órás fizikai munkában. De azóta ahányszor befújom vele a hónaljam csíp és éget mint a fene...nem tudom mi válthatta ki ezt, de én így nem tudom tovább használni...mintha nem is tudom milyen irritatív anyaggal locsolnám magam...mintha a hipó marná vagy nem os tudom....hatásra jó lehetne bár volt jobb dezodorom is, örömmel használtam volna ezt is így viszont anyukámnak adom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. június 24.

Hosszú évek óta csak menteseket használok. Ezt nemrégiben fedeztem fel; itt olvastam róla, és ki akartam próbálni a Bionsen pumpás fújós mellett. Nos, ez is nagyon jó. Kellemes illatú és hatékony. Nekem ez nagyon hatékony, kellemes, bőrbarátnak tűnő viselet. Nagyon rég használtam bármilyen Nivea terméket. Nem is számítottam ilyen jóra. Csak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 24.

LiliMinda

2017. június 16.

Ezt a termeket igenis gyartjak!
Mivel nekem csak a Secret stiftje valt be izzadasgatlo teren,ezert dezodorokat csak az illat miatt tudom velemenyezni
Ilyen jo tisztasag illatu, ilyen kek tegelyes nivea krem illatu, parfumnek elhasznalom es szerintem ujra is veszem, tetszik nagyon :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Ezt a termeket igenis gyartjak!

lashmaniac188

2016. augusztus 26.

Travel kiszerelésben kaptam egyet ajándékba (fújókás adagoló, és néhány eltérő összetevő), és azt kell mondjam nagyon nagyon meg vagyok elégedve. A hátulján feltüntetett " tartósítószer-és színezőanyag-mentes" csodán kívül, elolvasva az összetevőket, nem találtam benne sem alumíniumot, sem parabént. Majdnem felsikoltottam örömömben!!
A Nivea dezodorok alapvetően nem a kíméletességről ismertek, ezért ez a bébi nagyon meglepett. Amikor kipróbáltam, a kellemes, friss, megszokott Nivea illat fogadott, amit nagy örömmel vettem. A hatását még csak egyszer-kétszer volt alkalmam megfigyelni, de eddig azt kell mondjam, jól végzi a dolgát :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Lassunyuszi

2015. október 19.

Ezt a terméket határozottan gyártják. Csak átcsomagolták, megdizájnolták kicsit, és ráírták nagy betűkkel, hogy 0% Aluminium.

Én 100%-ban elégedett vagyok a termékkel, nekem nagyon bevállt. Nem vagyok izzadós típus, de büdös az tudok lenni... Épp ezért nagyon féltem az alumentes deóktól, annyi rosszat olvas az ember, hogy semmit nem érnek. Szerencsére ő nem ilyen. Szuper termék, nekem bevállt. Nap végén nem vagyok büdös. Annyira sem, mint az alus deókkal, ami mondjuk engem nagyon meglepett.

Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Jár az 5 csillag!

lianex

2015. augusztus 20.

Meglepett, hogy már nem gyártják, én nemrég vettem Müllerben. Lehet, hogy fel kéne tankolnom belőle? Imádom az illatát, az elmúlt hetek 37-38 fokos hőségében csak ezt tudtam elviselni magamon, tulajdonképpen parfüm helyett használtam. Naponta kétszer-háromszor is utána fújok, és nem azért, mert elmúlik a hatás, hanem mert szeretem érezni magamon a kellemes, tipikus Nivea tisztaságillatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

lichtnori

2015. április 22.

Mindenképpen olyan dezodort kerestem ami nem tartalmaz alumínium ch-t. Erős illata van, igazi Nivea illat, ami tényleg reggeltől estig kitart. Ma reggel befújtam magam, egesz nap rohangáltam a két éves kislányom után, és este fürdés előtt még mindig éreztem magamon az illatát. Izzadásgátlónak használom, erre a célra tökéletesen megfelel. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

clara12

2015. január 17.

Nekem az aluminium mentes deok közül ez vált be legjobban. Tipikus Nivea illat, amiért én annyira nem rajongok (jobban szeretem a friss illatokat) de a hatása miatt ez a jelenlegi kedvenc deom. Nap közben érdemes frissíteni főleg nyáron, alkoholos ezért gyorsan megszárad. (Müllerben 999 Ft)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

keettee

2014. augusztus 10.

Tegnap nagyon izzasztó napom volt, és most már kijelenthetem hogy nem csak testpermetként, hanem izzadásgátlóként is nagyszerűen funkcionál. Nem akarok soha többé más deot használni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph értéket stabilizáló és a krémben a víz révén jelen levő fém ionokat megkötő segédanyag.